MCK ile tek seferde 30 TL ve üzeri bakliyat-bulgur-pirinç-salça-un alışverişine 10 Money hediye
 
 

MCK ile tek seferde 30 TL ve üzeri bakliyat-bulgur-pirinç-salça-un alışverişine 10 Money hediye

26 Mayıs- 8 Haziran 2016 tarihlerinde Migros ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile tek seferde 30 TL ve üzeri bakliyat, bulgur, pirinç, salça veya un alışverişine 10 Money hediye edilecektir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2016 ya kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 1 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818 e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


   


MCK ile tek seferde 30 TL ve üzeri piliç-hindi-Uzman Kasap markalı köfte alışverişine 10 Money hediye
 
 

MCK ile tek seferde 30 TL ve üzeri piliç-hindi-Uzman Kasap markalı köfte alışverişine 10 Money hediye

14-27 Nisan 2016 tarihlerinde Migros ve Sanal Marketten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Tek seferde 30TL ve üzeri Piliç, Hindi veya Uzman Kasap marka Köfte ürünü alışverişine 10 Money hediye edilecektir. Kampanyaya bütün piliç, parça piliç, bütün hindi, işlenmiş piliç ürünleri, parça hindi ve diğer kümes hayvanları ürünleri ve Uzman Kasap köfte ürünleri dahildir. Dondurulmuş piliç ve hindi ürünleri ise kampanyaya dahil değildir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2016ya kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 1 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


   


Money Bonus Kart ile 100 TL ve üzeri alışverişlerde Ramazan kolilerinde %25 Money
 
 

Money Bonus Kart ile 100 TL ve üzeri alışverişlerde Ramazan kolilerinde %25 Money

26 Mayıs - 8 Haziran 2016 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Bonus kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlerde ramazan kolisi ürününe %25 indirim verilecektir. Her müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 3 defa kampanyadan yararlanabilir. Kampanya kapsamında yapılması gereken alışverişlerde kasa işlemine Money Bonus kredi kartı ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 gün içerisinde Money Bonus’unuza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır. Detaylar moneyclubkart.com ve money.com.tr’de yer almaktadır.


   


Febreze - MCK ile tek seferde 20 TL'lil Febreze alışverişine 4 Money hediye
 
 

Febreze - MCK ile tek seferde 20 TL'lil Febreze alışverişine 4 Money hediye

26 Mayıs – 8 Haziran 2016 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazalarında veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde yapılacak 20 TL’lik Febreze ürün alışverişine 4 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money ‘ ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 30 Haziran 2016 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL `dir.


   


Filiz - MCK ile tek seferde 5 TL'lik Filiz alışverişi yapan 500 kişiye, çekiliş ile 10 Money hediye
 
 

Filiz - MCK ile tek seferde 5 TL'lik Filiz alışverişi yapan 500 kişiye, çekiliş ile 10 Money hediye

26 Mayıs – 8 Haziran 2016 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile yapacağınız tek seferde her 5 TL’lik Filiz Markalı ürün alışverişinize 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya döneminde her gün 500’er kişi olmak üzere toplamda 7000 kişiye çekilişle 10 money hediye edilecektir.Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir.Yeniden satış amaçlı toplu satın almalar,eksik ve yanlış bilgi paylaşmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.Bir Money Club kart ile kampanyadan en fazla bir kere yararlanılabilir. Detaylı bilgi: www.filizmakarna.com.tr


   


Kent – MCK ile tek seferde 10 TL ve katları tutarında Oreo alışverişine çekiliş hakkı
 
 

Kent – MCK ile tek seferde 10 TL ve katları tutarında Oreo alışverişine çekiliş hakkı

Bu kampanya Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. adına MPİ’nin 23.05.2016 tarih ve 58259698-255.05.02/1350-4154 sayılı izni ile, 26.05.2016 SAAT: 09:00 – 08.06.2016 SAAT: 22:00 tarihleri arasında,Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanyada Türkiye genelinde tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market Mağazalarından tek seferde 10TL ve katları tutarında (her 10TL için bir çekiliş hakkı)Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.’ye ait Oreo 38gr, Oreo 95gr, Oreo 228gr, Oreo 456gr ürünlerinden satın alan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart,Positive Card)) kart sahiplerine çekilişe katılma hakkı verilecektir. Talihliler, 24.06.2016 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Şişli / İstanbul (Toplantı Salonu) adresinde saat 10:00’da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye olarak, 250 kişi kapsamdışında EURO 2016 Futbol Topu ikramiyesi kazanacaktır. Kampanya yalnızca Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahiplerine yöneliktir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kart üyelik bilgilerinin güncellenmesi, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Migros Ticaret A.Ş., Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş.ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.


   


İyi tavuğun hikayesi
 
 

İyi tavuğun hikayesi