Yumoş - Tek seferde 20 TL'lik Yumoş Extra alışverişine Yumoş Battaniye anında hediye
 
 

Yumoş - Tek seferde 20 TL'lik Yumoş Extra alışverişine Yumoş Battaniye anında hediye

4 - 17 Şubat tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazaları’ndan veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 20 TL’lik Yumoş Extra alışverişinize Yumoş battaniye hediye edilecektir. Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır. Maksimum 3 adet hediye ürün alınabilir. Kampanyamız stoklarla sınırlıdır.


   


Fairy - MCK ile tek seferde 10 TL'lik Fairy sıvı bulaşık deterjanı alışverişinize 2 Money hediye
 
 

Fairy - MCK ile tek seferde 10 TL'lik Fairy sıvı bulaşık deterjanı alışverişinize 2 Money hediye

4-17 Şubat 2016 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde yapacağınız 10 TL’lik Fairy markalı bulaşık deterjanı alışverişinize 2 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’leriniz 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 30 Haziran 2016 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL ‘dir.


   


Rexona - MCK ile tek seferde 2 adet Rexona 150 ml deo sprey alana, 10 adet Canon foto. makinası kazanma şansı
 
 

Rexona - MCK ile tek seferde 2 adet Rexona 150 ml deo sprey alana, 10 adet Canon foto. makinası kazanma şansı

04.02.2016(09:00)-17.02.2016(22:00) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet, Sanal Market ve Tansaş Mağazaları’nda Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’nin Rexona 150 ml Sprey Deodorant alışverişinde geçerlidir. Müşteriler, alışverişlerinden önce Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kartlarını kasiyerlere sunmaları durumunda; kartların kasa kart okuyucusundan geçirilmesi ile harcama bilgilerinin müşteri hesaplarına aktarılması sağlanmaktadır. Bu şekilde harcamaları takip edilen müşterilere, kampanya döneminde yaptıkları tek seferde her 2 adet Rexona 150 ml Sprey Deodorant alışverişi için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 10 kişiye Canon Eos 700 D Fotoğraf Makinesi ikramiyesi verilecektir.


   


MCK İle tek seferde 20 TL ve üzeri Borcam ve cam ürünleri alışverişine 10 Money hediye
 
 

MCK İle tek seferde 20 TL ve üzeri Borcam ve cam ürünleri alışverişine 10 Money hediye

4-17 Şubat 2016 tarihlerinde Migros ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile tek seferde 20 TL ve üzeri borcam veya cam ürünleri alışverişine 10 Money hediye edilecektir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2016 ya kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818 e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


   


MCK İle tek seferde 12 TL ve üzeri yumurta alışverişine 4 Money hediye
 
 

MCK İle tek seferde 12 TL ve üzeri yumurta alışverişine 4 Money hediye

4-17 Şubat 2016 tarihlerinde Migros ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile tek seferde 12 TL ve üzeri yumurta alışverişine 4 Money hediye edilecektir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2016 ya kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818 e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


   


Money Bonus'tan Sevgililier günü sürprizi: iPhone 6S 16 GB
 
 

Money Bonus'tan Sevgililier günü sürprizi: iPhone 6S 16 GB

4-17 Şubat 2016 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten Money Bonus kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde IPhone 6S 16 GB cep telefonu ürünü 100 TL indirimli olarak verilecektir. Her müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla bir alışverişte, 100 TL indirim alabilir. Iphone 6S 16 GB’in bütün çeşitleri kampanyaya dahildir. Kampanya kapsamında yapılması gereken alışverişlerde kasa işlemine Money Bonus kredi kartı ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 gün içerisinde Money Bonus’unuza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır. Detaylar moneyclubkart.com ve moneybonus.com.tr’de yer almaktadır.


   


Garnier - MCK ile tek seferde her 5 TL'lik Garnier alışverişinize 1 çekiliş hakkı
 
 

Garnier - MCK ile tek seferde her 5 TL'lik Garnier alışverişinize 1 çekiliş hakkı

Bu kampanya L’ORÉAL TÜRKİYE KOZMETİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş. tarafından MPİ’nin 14.01.2016 tarih ve 58259698-255.01.02/76-441 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 21.01.2016 saat: 10:00 – 03.02.2016 saat: 22:00 tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazalarından, Sanal mağazalardan tek seferde 5 TL ve katları tutarında (her 5 TL’lik alış için bir çekiliş hakkı) tüm L’oreal Garnier ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı satın alan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahiplerine çekiliş hakkı verilecektir. Talihliler, 19.02.2016 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Fulya-Şişli / İstanbul (Toplantı Salonu) adresinde saat 10:00’da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye olarak, 2 kişi 2.699,84 TL değerinde APPLE IPHONE 6 – 16 GB SILVER (hat ve kart hariçtir), 2 kişi 691,48 TL değerinde IPAD MİNİ 16 GB Wİ-Fİ SILVER, 6 kişi 165,20 TL değerinde IPOD SHUFFLE 2 GB SILVER kazanacaktır. Kazanan talihliler 24.02.2016 tarihli Birgün gazetesinde duyurulacaktır. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahiplerine, çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya yalnızca Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahiplerine yöneliktir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye teslimatında fiş-fatura ibrazı zorunludur. Çekilişe Migros Ticaret A.Ş. , LOREAL TURKİYE KOZMETİK SAN. VE TİC. A.S. ve Hedef Çek. Ve Org. Hiz. LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Bu kampanya için diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınmasına gerek bulunmamaktadır.


   


Perwoll - MCK ile her Perwoll 4L alışverişine 2 Money hediye; çekilişle iphone 6s 16gb kazanma fırsatı
 
 

Perwoll - MCK ile her Perwoll 4L alışverişine 2 Money hediye; çekilişle iphone 6s 16gb kazanma fırsatı

Bu kampanya Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet ve Sanal Market Mağazaları’nda Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Perwoll Sıvı Çamaşır Deterjanı 4 Lt alışverişinde geçerlidir. Müşteriler, alışverişlerinden önce Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kartlarını kasiyerlere sunmaları durumunda; kartların kasa kart okuyucusundan geçirilmesi ile harcama bilgilerinin müşteri hesaplarına aktarılması sağlanmaktadır. Bu şekilde harcamaları takip edilen müşterilere, kampanya döneminde yaptıkları her 1 adet Perwoll Sıvı Çamaşır Deterjanı 4 Lt alışverişi için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş, 5 Şubat 2016’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’de yapılacaktır. Kazanan talihliler 11 Şubat 2016 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.


   


Doğuş Çay ürünlerinden yapılacak her 15 TL’lik ürün alışverişine bir çekiliş hakkı
 
 

Doğuş Çay ürünlerinden yapılacak her 15 TL’lik ürün alışverişine bir çekiliş hakkı

Bu kampanya Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet veya Sanal Market mağazalarında Doğuş Çay ve Gıda Mad. Üretim. Paz. İth. İhr. A.Ş.’nin tüm ürünleri için geçerlidir. Müşteriler, alışverişlerinden önce Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kartlarını kasiyerlere sunmaları durumunda; harcamaları takip edilen müşterilere, kampanya döneminde Doğuş Çay ve Gıda Mad. Üretim. Paz. İth. İhr. A.Ş.’nin tüm ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 15 TL ve katları tutarındaki alışveriş için (her 15 TL’lik ürün alışverişine bir çekiliş hakkı) çekiliş hakkı verilecektir.Kampanya sonunda yapılacak çekilişte ikramiye olarak 1 kişiye Volkswagen Golf 1.2 TSI BMT 110 PS Midline Plus DSG 2015 model otomobil, 10 kişiye Apple Iphone 6S 16 GB cep telefonu (Hat + Kart Hariç), 10 kişiye Vestel Smart 42FA7500 42” Led TV ve 30 kişiye Arçelik K8025 T Lal Serisi çay makinesi ikramiyesi verilecektir.


   


MCK ile 30 TL'lik alışverişe Star Wars Güç Uyanıyor Kart paketi hediye
 
 

MCK ile 30 TL'lik alışverişe Star Wars Güç Uyanıyor Kart paketi hediye

17 Aralık 2015-27 Ocak 2016 tarihleri arasında Migros, 5M, Migrosjet mağazaları veya Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 30 TL ve katları alışverişlerde 1 adet Star Wars-Güç Uyanıyor kart paketi hediye olarak verilecektir. Her pakette 4 adet koleksiyon kartı bulunmaktadır. Her 30 TL karşılığında 1 adet Star Wars-Güç Uyanıyor kart paketi verilecektir. 30 TL harcama tutarına alkol, sigara, TL yükleme işlemleri, elektrikli veya elektronik ürünler, yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyanın yan ürünü olan Koleksiyon Albümü’nü Migros, 5M, Migrosjet veya Sanal Market mağazalarımızdan satın alabilirsiniz. Kampanya stoklarla sınırlıdır.


   


Migrostan MCK ile BURN enerji içeceği al, HEDİYE kazanma şansı yakala
 
 

Migrostan MCK ile BURN enerji içeceği al, HEDİYE kazanma şansı yakala

Bu kampanyada Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazalarından, Sanal Marketinden Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kartlar ile COCA – COLA SATIŞ VE DAĞITIM A.Ş.’ye ait Burn 250 ml alana 1, COCA – COLA SATIŞ VE DAĞITIM A.Ş.’ye ait Burn 500 ml alana 2, COCA – COLA SATIŞ VE DAĞITIM A.Ş.’ye ait Burn 4’lü paket 4X250 ml alana 4 çekiliş hakkı verilecektir.18 yaşın altında olan ve üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahiplerine, Migros Ticaret A.Ş., Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizm.Ltd.Şti. çalışanlarına çekiliş hakkı verilmeyecektir.


   


DURACELL - MCK ile tek seferde 30TL lik alışverişe, Star Wars "Güç Uyanıyor" kart paketi hediye
 
 

DURACELL - MCK ile tek seferde 30TL lik alışverişe, Star Wars "Güç Uyanıyor" kart paketi hediye

17 Aralık-28 Ocak 2015 tarihleri arasında Migros, 5M, Migrosjet mağazaları veya Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 30 TL ve katları alışverişlerde 1 adet Star Wars-Güç Uyanıyor kart paketi hediye olarak verilecektir. Her pakette 4 adet koleksiyon kartı bulunmaktadır. Her 30 TL karşılığında 1 adet Star Wars-Güç Uyanıyor kart paketi verilecektir. 30 TL harcama tutarına alkol, sigara, TL yükleme işlemleri, elektrikli veya elektronik ürünler, yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyanın yan ürünü olan Koleksiyon Albümü’nü Migros, 5M, Migrosjet veya Sanal Market mağazalarımızdan satın alabilirsiniz. Kampanya stoklarla sınırlıdır.


   


İyi tavuğun hikayesi
 
 

İyi tavuğun hikayesi