Money Bonus Çay-Kahve Kampanyası
 
 

Money Bonus Çay-Kahve Kampanyası

Kampanya, 24 Kasım-7 Aralık 2016 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Bonus kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Tek seferde 25 TL ve üzeri çay-kahve alışverişine %20 indirim verilecektir. Çay-kahve kampanyasından en azla 10 TL indirim alınabilir. Kampanyaya tüm paketli çay ve kahve ürünleri dahildir. Kampanya kapsamında yapılması gereken alışverişlerde kasa işlemine Money Bonus kredi kartı ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 gün içerisinde Money Bonus’unuza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır. Detaylar moneyclubkart.com ve moneybonus.com.tr’de yer almaktadır.


   


Bakliyat Bulgur Pirinç Money Kampanyası
 
 

Bakliyat Bulgur Pirinç Money Kampanyası

24 Kasım 7 Aralık 2016 tarihlerinde Migros ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile tek seferde 15 TL ve üzeri bakliyat, bulgur veya pirinç alışverişine 5 Money hediye edilecektir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2016 ya kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818 e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


   


Hisar Marmaris 2’li Çatal Kaşık Bıçak Money Kampanyası
 
 

Hisar Marmaris 2’li Çatal Kaşık Bıçak Money Kampanyası

24 Kasım-7 Aralık 2016 tarihlerinde Migros ve Sanal Market’ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde tek seferde 10 TL’lik Hisar Marmaris 2’li yemek çatalı,’2’li yemek kaşığı ya da 2 ‘li yemek bıçağı alışverişine 4 Money hediye edilecektir. Kampanyaya 2’li Hisar Marmaris Yemek Çatalı, 2’li Hisar Marmaris Yemek Kaşığı, 2’li Hisar Marmaris Yemek Bıçağı dahildir. Kazanılan Money’ler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2016’ya kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılmak için, MONEY yazıp, 5818’e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


   


Nestle Kahvaltılık Gevrek Money Kampanyası
 
 

Nestle Kahvaltılık Gevrek Money Kampanyası

24 Kasım – 7 Aralık 2016 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazalarında veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 15 TL’lik Nestle markalı tahıl gevreği alışverişine 3 Money hediye edilecektir. Kampanya süresince toplam 3 Money kazanılabilir. Kazanılan Money `ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2016 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL`dir.


   


Fairy Money Kampanyası
 
 

Fairy Money Kampanyası

24 Kasım – 7 Aralık 2016 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazalarında veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 45 TL’lik Fairy ürün çeşitlerinden alan tüketicilere 9 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money `ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2016 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL`dir.


   


Henkel Çekilişi
 
 

Henkel Çekilişi

01.09.2016(09:00)-18.09.2016(22:00) tarihleri arasında Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek olan çekiliş kampanyası Türkiye genelindeki tüm tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan ve Sanal Market’ten Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait ürün alışverişinde geçerlidir. Müşteriler, alışverişlerinden önce Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kartlarını kasiyerlere sunmaları durumunda; kartların kasa kart okuyucusundan geçirilmesi ile harcama bilgilerinin müşteri hesaplarına aktarılması sağlanmaktadır. Bu şekilde harcamaları takip edilen müşterilere, kampanya döneminde Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait ürünlerden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde yapacakları 20 TL ve katları tutarındaki alışveriş için (her 20 TL’lik alışverişe 1 çekiliş hakkı) çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 300 kişiye 200,00 TL değerinde 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli Jolly Tur Hediye Çeki ikramiyesi verilecektir.


   


Didi Sinema Bileti Çekiliş Kampanyası
 
 

Didi Sinema Bileti Çekiliş Kampanyası

Bu kampanya Çaytaş Gıda Paz. Ve Reklam Hiz. San. Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin **.**.2016 tarihli ve 58259698-255.05.02/***-*** sayılı izni ile 18.08.2016-31.08.2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet veya Sanal Market’ten tek seferde 10 TL ve katları tutarında Didi markalı ürünlerden Money Club Kart özellikli kartlar ile alışveriş yapan 500 kişiye çekilişle çift kişilik sinema bileti (VIP salonlar, İstinyePark, Kanyon, Zorlu, City’s, Akasya sinemaları ve IMAX, IMAX3D, MPX, MPX 3D, 4DX, 4DX3D formatları hariç olmak üzere kalan tüm Cinemaximumlarda ve tüm seanslarda geçerlidir. 3D filmler ve 3D Gözlük bedeli bilete dahildir.) ikramiyesi verilecektir. Detaylar moneyclubkart.com’da.


   


Migros-Cinemaximum Kampanyası
 
 

Migros-Cinemaximum Kampanyası

Kampanya 1 Temmuz-31 Aralık 2016 tarihleri arasında, Migros, 5M, Migrosjet ve Migros Sanal Market'ten Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak 10 TL üzeri alışveri alışverişlerde geçerlidir. Tek seferde 10 TL üzeri alışverişlerde, Cinemaximum sinema bileti 10 TL karşılığında satın alınabilecektir. 10 TL harcama tutarına alkol, sigara, TL yükleme, elektrikli-elektronik ürünler, puan kullanımları dahil değildir. Tek seferde 10 TL üzeri alışverişlerde en fazla 2 adet, tek seferde 20 TL üzeri alışverişlerde en fazla 4 adet Cinemaximum sinema bileti alınabilir. Satın alınan Cinemaximum bileti yerine gecen 15 haneli PNR kodu Migros tarafından 2. Kasa fişi (bilgilendirme fişi) üzerine basılacaktır ve 30 Eylül 2016'ya kadar, tüm seanslarda ve 3D filmlerde geçerlidir. Her PNR kodu tek kişilik ve tek girişliktir. PNR kodunuzu Cinemaximum gişe gorevlisine ileterek yer biletinizi alabilirsiniz. Kodlar sadece Cinemaximum gişesinde kullanılabilir, kiosk ve internet satışlarında kullanılamaz. 3D filmler ve 3D Gözlük Bedeli fiyatlara dahildir. VIP salonlar, İstinyePark, Kanyon, Zorlu, City's, Akasya sinemaları ve IMAX, IMAX3D, MPX, MPX 3D, 4DX, 4DX3D formatları hariçtir. Satın alınan Cinemaximum biletleri(kodları) paraya çevirilemez ve iade edilemez. Yaş sınırı bulunan filmlerde, geçerli yaş kategorilerinde olan misafirler tarafından kullanılabilir. Her halukarda 4 yaş altı misafirler sinemaya kabul edilmemektedir.


   


İyi tavuğun hikayesi
 
 

İyi tavuğun hikayesi