Nutella alana, dev sandıklardan biri hediye
 
 

Nutella alana, dev sandıklardan biri hediye

Bu kampanya Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından 11.09.2014 (09:00)-24.09.2014 (22.00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros veya Sanal Market mağazalarından Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait 1 adet Nutella 750 g (her Nutella 750 g ürün için bir çekiliş hakkı) ürün alışverişi yapan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart,) kart sahibi tüketicilere çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş 09.10.2014 tarihinde saat 11.00’de Markera Çekiliş ve Org. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’de bulunan konferans salonunda gerçekleştirilecektir. Çekilişle 200 kisiye 38x41x54,5 cm boyutunda Nutella Kavanozu ikramiyesi verilecektir. Çekiliş sonuçları 10.10.2014 tarihinde www.facebook.com/markera.tr internet sitesinde duyurulacaktır. 18 yaşından küçükler ile Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Migros Ticaret A.Ş. ve Markera Çekiliş ve Org. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Üyelik bilgileri eksik olan veya kayıtlı olmayan kart sahibi tüketicilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Ikramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 03 nolu Markera Kampanya Danışma Hattından ulaşabilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Ayrıntılar www.facebook.com/markera.tr adresinde.   


Pekmez,reçel.bal bol bol Money al!
 
 

Pekmez,reçel, bal bol bol Money al!

11 - 24 Eylül 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli diğer kartlar ile kahvaltılık ürünlerinden tek seferde yapılacak 15 TL ve üzeri alışverişe 3 Money hediye edilecektir. Kampanyaya tüm bal ürünleri, helva, tahin-pekmez çeşitleri, tüm reçeller, krem çikolatalar ve ezmeler dahildir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir alışverişte en fazla 3 Money, kampanya dönemi boyunca en fazla 6 Money kazanılabilir. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamında değildir.   


Önce okul alışverişine, sonra KidZania'ya!
 
 

Önce okul alışverişine, sonra KidZania'ya!

28 Ağustos-24 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul ilindeki tüm Migros, 5M Migros ve Migrosjet mağazalarından kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 30 TL tutarındaki kırtasiye ürünü alışverişi yapan müşterilere, KidZania Çocuk Cumhuriyeti’ne giriş biletlerinde geçerli %30 indirim kuponu verilecektir. Kupon, 28 Ağustos-24 Eylül 2014 tarihleri arasında kazanılabilecek ve 31 Aralık 2014’e kadar kullanılabilecektir. İndirim kuponu tek kullanımlıktır ve müşteri kasa fişine ek olarak basılacaktır. İndirim, 4-14 yaş arası çocuk biletlerinde geçerlidir. Kuponun, KidZania’ya giriş esnasında görevlilere teslim edilmesi gerekmektedir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. İçeri girişler KidZania park alanı kapasitesi ile sınırlıdır ve önceden rezervasyon bulunmamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.   


Kurban Migros'tan alınır
 
 

Kurban Migros'tan alınır

Bol seçenek... Üç kurban seçenegimiz var. Koç 12-14 kg (canlı agırlıgı ortalama 30-35 kg), Koç 16-18 Kg (canlı agırlıgı ortalama 40-45 kg), Dana 1/7 hisse 18-20 kg (kemiksiz et).

Çok özel ek hizmet... Kurban kolilerinizi mağazalarımızdan teslim aldığınızda, kuzu için; kolinizdeki parçaları istediginiz sayıda kemikli olarak bölebiliriz. Dana için; kolinizdeki etlerin istediginiz bölümlerini, kıyma, kuşbaşı ve parça et olarak hazırlıyoruz.

Bol taksit imkanı... Money Bonus, Garanti Bonus, Miles&Smiles, AMEX (American Express), Maximum (İs Bankası ve Ziraat Bankası), World (Yapı Kredi, Albaraka, TEB, Vakıfbank), Paraf kartlarına 6 veya 9 Taksit

Money Bonus indirimi... Money Bonus ile yapılan kurban alışverişinizde anında 75 TL indirim

Adrese Teslim hizmet... Mağazadan, sanal market üzerinden, telefon ile vereceginiz siparişinizi istediğiniz adrese teslim edebiliyoruz.

Hayır Kurumlarına Bağış İmkanı... Mağazalarımızdan ve www.sanalmarket.com.tr web sitemizden satın aldıgınız kurbanları, TÜRK KIZILAY’ı, BEDD (Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği), ZIÇEV (Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı) hayır kurumlarına bağışlayabilirsiniz.

Kurbanlık olarak seçilen bir yasını tamamlamış erkek koçlar ve iki yaşını tamamlamış büyükbaş hayvanlar, sizin vekaletinizle, yasal mevzuata uygun, onaylı kesimhanelerde, bayramın birinci ve ikinci günü, noter huzurunda ve islami kurallara uygun olarak kesilecektir. Kurbanlık koç ve danalar parçalandıktan sonra, hijyen ve gıda güvenligi standartlarına uygun şekilde kolilenecektir. Kesilen kurbanlık koçların Veteriner Hekim muayenesi sonucunda, tüketimi uygun sakatatlar koli içinde bulunacak; Kesim sonrası, kurban eti dışında çıkan tüm yan ürünler bağışlanacaktır. Bağış makbuzları koli içinde müşterilerimize ulaştırılacaktır. Kurbanınız Koç ise; bayramın ikinci, üçüncü veya dördüncü günü , Dana hisse ise; bayramın üçüncü ya da dördüncü günü teslim alabilirsiniz. Kurban siparişlerinizi mağazlarımızda siparis formları ile kredi kartı ve nakit ödeme seçenekleriyle, www.sanalmarket.com.tr ve www.migros.com.tr internet siteleri üzerinden ya da 444 10 44 no’lu sipariş hattından kredi kartı ve havale ödeme seçenekleri ile verebilirsiniz. Adrese teslimatlar yanlızca Istanbul, Ankara ve Izmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde geçerlidir. Dağıtım kapasitemiz belirli sayıda kurban ile sınırlıdır. Migros mağazalarından verilecek adrese teslim kurban siparişlerinde, 15 TL teslimat ücreti fiyata ilave edilecektir. Internetten ve telefon ile vereceğiniz siparişlerde faturanız kurban koliniz ile size teslim edilecektir. Kurban satışında diğer kampanya, promosyon ve indirimler geçerli degildir.   


Money bonustan eğitime büyük destek
 
 

Money bonustan eğitime büyük destek

28 Ağustos – 24 Eylül 2014 tarihleri arasında Money Bonus ile Migros, Tansaş, 5M Migros, Macrocenter, Migros Jet mağazalarımızdan veya Sanal Market’ten tek seferde 30 TL ve üzerinde yapacağınız kırtasiye alışverişlerinin %30’u değerinde Money hediyesi verilecektir. Bir müşteri en fazla 30 TL değerinde Money hediyesi alabilir. Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve sanal pos işlemleri dahildir. Taksitli işlemler, ekspres limit ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kazanılan Money’ler, 1-10 Ekim 2014 tarihleri arasında kazanılan kart ile sadece Migros, Tansaş, 5M Migros, Migrosjet , Macrocenter veya Migros Sanal Market’ten kullanılabilecektir. Kullanılmayan Money’ler, geri alınacaktır. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir. Kampanyadan yararlanmak için işleme Money Bonus ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus ile yapılması gerekmektedir. Detaylı bilgi için www.moneybonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.   


Bebeklere büyük kazanç
 
 

Bebeklere büyük kazanç

Bu kampanya Hayat Kimya Sanayi A.Ş tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 14.08.2014 tarihli ve 58259698-255.01.02/2510-6571 sayılı izni ile 28.08.2014(09:00)- 10.09.2014 (22:00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros veya Sanal Market mağazalarından Hayat Kimya Sanayi A.Ş’nin tüm Molfix markalı ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 30 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club&More, Servis Kart) kart sahibi tüketicilere çekiliş hakkı verilecektir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan kart sahipleri çekilişe katılamayacaktır. Çekilişte 15 kişi 48 adet Molfix İkiz Paket(Mini-Midi-Maxi-Maxi Plus-Junior-Extra Large- Yenidoğan) bebek bezinden oluşan set ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 25.09.2014 tarihinde, saat 11:00’da Markera Çekiliş veOrg.Hizm.Tic.Ltd.Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No:30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 30.09.2014 tarihli Birgün gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Kimliği ve alışveriş belgesi ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu çekilişe Hayat Kimya Sanayi A.Ş Migros Ticaret A.Ş. ve Markera Çekiliş veOrg. Hizm. Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 03 nolu Markera Kampanya Danışma Hattından ulaşabilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukardaki şartları kabul etmiş sayılır.   


Bu fiyata tablet bilgisayarı kaçırmayın
 
 

Bu fiyata tablet bilgisayarı kaçırmayın

28 Ağustos-24 Eylül 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros ve Tansaş mağazalarından Money Club Kart, Money Bonus ve Money Club özellikli diğer kartlar ile Rockpad FC609/Novapad MT404 7” Tablet Bilgisayar ürünü alımına 40 Money hediye edilecektir. Kazanılan Moneyler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2014’e kadar kullanılabilecektir. Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 2 ürün alabilir ve 80 Money kazanabilir. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamında değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.   


Her yudumda ferahlatan kampanya!
 
 

Her yudumda ferahlatan kampanya!

14-27 Ağustos 2014 tarihleri arasında Migros, 5M, Migrosjet, Tansaş ve Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kartlar ile tüm gazlı içecekler(enerji içecekleri,kolalı içecekler, malt içecekler, meyveli gazoz, sade gazoz, tonik), gazsız içecekler (buzlu içecekler, meyve suları, sporcu içecekleri, şurup ve konsantreler,toz içecekler), su ve maden suları, Mlife, Mselection, Migros markalı meyve suları veya gazlı içecek ürünlerinden tek seferde yapılacak 15 TL ve üzeri alışverişlerde 3 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve 31 Aralık 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir alışverişte en fazla 3, kampanya dönemi boyunca en fazla 6 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşmış Money Club kartlar kampanya kapsamında değildir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir.   


Sezon Sonu Migros'ta Fırsat Dolu!
 
 

Sezon Sonu Migros'ta Fırsat Dolu!

Kendi ithalatımız mangallarda %40 indirim!
Valizlerde %30 indirim!
Kendi ithalatımız saksı, bahçe ve el aletlerinde %40 indirim!
Tüm mayo, pareo ve deniz şortlarında %30 indirim!
Kendi ithalatımız buzluk ve termoslarda %40 indirim!
Yazlık pijamalarda %25 indirim!
Deniz malzemelerinde %30 indirim!
Bisikletlerde %20 indirim!   


Knorr'un Mükemmel Lezzetleri Komili Ayçiçek Yağı Hediyeli!
 
 

Knorr'un Mükemmel Lezzetleri Komili Ayçiçek Yağı Hediyeli!

14-27 Ağustos 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros mağazalarından Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanya süresi boyunca her gün saat 10:00 itibariyle tek seferde 5 TL’lik Knorr marka çorba,bulyon veya harç alışverişi yapan ilk 1000 kişiye 1 litre Komili Ayçiçek Yağı verilecektir. Hediye ürün kazanımı ile ilgili müşteri bilgilendirmesi işleme ait kasa fişinde yer alan açıklama ile yapılacaktır. Kampanyadan, kampanya tarih aralığı boyunca her gün tüm mağazalardan alışveriş yapan ilk 1000 kişi yararlanacaktır. Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 gün içerisinde müşterinin kartına tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.Maksimum 5 adet indirimli ürün alınabilir.   


Tek Seferde 15TL ve Üzeri Nestlé Kahvaltılık Gevrek Alana 3 Money Hediye!
 
 

Tek Seferde 15TL ve Üzeri Nestlé Kahvaltılık Gevrek Alana 3 Money Hediye!

14-27 Ağustos 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros ve MigrosJet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 12 TL’lik Nestle markalı tahıl gevreği ürün alışverişlerine 3 Money hediye edilecektir. Kazanılan moneyler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir.Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir.1 Money, 1 TL’dir.   


Yürüye Yürüye Kazandılar.
 
 

Yürüye Yürüye Kazandılar

Kampanya, 05 Haziran – 02 Temmuz 2014 tarihleri arasında uygulanmıştır. Akıllı cihazlarından Migros MağazaM uygulamasını indirip, kayıtlı Money Club veya Money Club özellikli kartlarla programa giriş yaparak, “Bana özel” bölümdeki “Harekete Geç” uygulamasında “şehir” seçimi yapanlar “Sağlıklı Yaşam Parkuru” kurulması için yürüdüler. Kazanan şehirler, katılımcıların yürüyerek kat ettikleri toplam mesafenin nüfus yoğunluğuna oranlanması ile belirlenmiştir.   


Domestos Hijyeni Şimdi Hediyeli
 
 

Domestos Hijyeni Şimdi Hediyeli

14-27 Ağustos tarihleri arasında Migros, 5M Migros,MigrosJet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart,Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 10 TL ve üzeri Domestos WC ürünleri(Domestos Sıfır Kireç,Domestos WC Blok,Domestos Rezervuar Blok) alışverişinize domestos 810 gr hediye edilecektir.Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa,indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışvrişte indirim olarak yansıtılacaktır.Maksimum 5 adet hediye ürün alınabilir.   


Fanta festival tadında
 
 

Fanta festival tadında

Bu kampanya COCA–COLA Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından MPİ’nin 17.07.2014 tarih ve 24951361-255.01.02/2281-5966 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 01.08.2014 SAAT: 10.00 – 14.09.2014 SAAT: 22.00 tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazaları'ndan, Sanal Market'ten Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart) kartlar ile gün içerisinde tek seferde 5 TL ve katları tutarında (her 5 TL için bir çekiliş hakkı) Fanta ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı satın alanlar çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Talihliler, 02.10.2014 tarihinde 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 KAT:5 Fulya-Şişli/İSTANBUL (Hedef Toplantı Salonu) adresinde saat 10:30’da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekilişte 5 kişiye Sony PS4 500 GB Black Konsol, 10 kişiye PS Vita 3G + Wifi Portatif Oyun Konsolu ve Milli Piyango kapsamı dışında 500 kişiye PHILIPS MP3 PLAYER SA5MXX02KN/12 ikramiyesi verilecektir. Kazanan talihliler, 08.10.2014 tarihinde BİRGÜN gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 23.10.2014 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 07.11.2014 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye teslimatında fiş/fatura ibrazı zorunludur. Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club&More, Servis Kart, Money Club logolu Shell Club Smart Card) kart sahiplerine çekiliş hakkı verilecektir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club&More, Servis Kart, Money Club logolu Shell Club Smart Card) kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Çekilişe 18 yaşından küçükler, Migros Ticaret A.Ş. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizm. Ltd. Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliye aittir. Bu kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.   


Beypiliç - Burger King Kampanyası
 
 

Beypiliç - Burger King Kampanyası

Kampanya 17-30 Temmuz tarihleri arasında Migros, Migros Jet, 5M Migros, Tansaş mağazalarında ve Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 15 TL ve üzeri Beypiliç taze ve işlenmiş ürün alışverişlerinde geçerlidir. İndirimli Burger King menü şifreniz alışverişiniz sonrasında kasa fişinizde çıkacaktır. Her Money Club üyesi kampanyadan sınırsız yararlanabilir. Kampanyada kazanılan şifreler 30 Eylül 2014 tarihine kadar, Edirne Kapıkule, Havalimanı ve Mobil Burger King restoranları haricindeki tüm Burger King restoranlarında geçerli olup, paket serviste geçerli değildir. Kasa fişinizde çıkacak olan tek kullanımlık şifreniz ile Burger King menü ( 1 chicken Royale Sandiviç,1 King Chicken Sandiviç , 6’lı Tenders, 2 Küçük Boy İçecek, 1 Büyük Boy Patates )30,00 TL yerine 14,90 TL’ye satın alınacaktır. Şifrenizi, ödeme sırasında Burger King restoranlarındaki kasa görevlilerine iletmeniz gerekmektedir. Kampanya şifresi başka bir promosyon ile birlikte kullanılmaz ve tek alışveriş için geçerlidir. Kampanya menüsünde yer alan içeceklere portakal suyu, ayran, limonata, çilekli limonata ve milkshake dahil değildir. Kampanya şifrenizin kaybolmasından Burger King® / TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve Migros Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.   


Harekete geç
 
 

Harekete geç

3000 metreye 5 Money Kampanyası 05 haziran-2 Temmuz 2014 tarihleri arasında geçerlidir.Kayıtlı Money Club üyeleri kampanyadan faydalanabilir.Bir günde en fazla beş Money kazanılabilir.Puanlar yürüyüşün yapıldığı günden itibaren 2 İş günü içinde uygulamaya kayıt edilen karta yüklenecek, 31 Aralık 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir.   


Cep numaramla money club fırsatları yanında
 
 

Cep numaramla money club fırsatları yanında

Müşteri Tanıma Sistemi Money Club Kart’ınıza tanımlı cep telefonunuz ile geçerlidir. Yat, Otel, Restoran, Servis, Shell, Money Pro, Macrocenter, Toptan Kart tipleri uygulamaya dahil değildir. Cep telefonu güncellemelerinizi 444 10 44 Money Club Çağrı Merkezi’nden, www.moneyclubkart.com web sitesinden ve Migros mağazalarında bulunan Kiosk cihazlarından güncelleyebilirsiniz.   


1 money= 25 Mil Kampanyası
 
 

1 money= 25 Mil Kampanyası

Kampanya 31 Ekim 2014 tarihine kadar Migros, 5M Migros, Tansaş, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles & Smiles üyesi olunması ve Money Club Kart özellikli ve Miles & Smiles TK numarası ile kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olmak için “Mil” boşluk Money Club Kart numarası boşluk TK numarasının 5818’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya katılımı için SMS ile gönderilen Money Club Kart hesabına kayıtlı ad – soyad bilgisi ile TK no bilgisi paylaşılan Miles & Smiles hesabına kayıtlı karta kayıtlı ad – soyad bilgisinin aynı olması gerekmektedir. Başarı ile kayıt olunduktan sonra, bu tarihten itibaren kampanyaya kayıtlı Money Club özellikli kart ve bu karta bağlı kartlar Migros, 5M Migros, Tansaş, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten yapılan alışverişlerden kazanılan Money’ler 1 Money = 25 Mil çarpanı ile kampanyaya katılım esnasında verilen TK hesabına bonus mil olarak yüklenecektir. Hak edilen bonus millerin yüklenmesi yapılmadan önce SMS ile onay alınarak her ayın 10. gününe kadar Miles & Smiles Hesaplarına yüklenecektir.Yapılacak olan alışverişlerde mil kazanımı için mil programına kaydedilen Money Club Kart’ın veya o kartın bağlı olduğu hesaptaki kartlardan herhangi birinin kullanılması gerekmektedir. Toplam harcama tutarına yeniden satış amaçlı alışverişler dahil olmayacaktır. Yeniden satış amaçlı alışverişler tespit edildiğinde bu alışverişlerden elde edilen bonus miller geri alınacaktır. Kampanya sonuna kadar bir hesap en fazla 50.000 bonus mil kazanabilir. Her Money Club özellikli kart, bu karta bağlı diğer kartlarla beraber 1 adet Miles & Smiles üyeliği ile kayıt olabilir. Mil kullanımlarında Miles & Smiles programı genel kural ve koşulları geçerlidir.