Tek seferde 20tllik süt yoğurt ayran alışverişine 5 Money
 
 

Tek seferde 20tllik süt yoğurt ayran alışverişine 5 Money

5-18 Mart 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli diğer kartlar ile süt, yoğurt, ayran ürünlerinden tek seferde yapılacak 20 TL ve üzeri alışverişe 5 Money hediye edilecektir. Kampanyaya her marka süt, yoğurt ve ayran dahildir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir alışverişte en fazla 5 Money, kampanya dönemi boyunca en fazla 10 Money kazanılabilir. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamında değildir.


   


Tek seferde 15tllik bakliyat bulgur pirinç alımına 5 Money
 
 

Tek seferde 15tllik bakliyat bulgur pirinç alımına 5 Money

5-18 Mart 2015 tarihleri arasında Migros, 5M, Migrosjet, Tansaş mağazaları veya Sanal Marketten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kartlar ile bakliyat, pirinç veya bulgur ürünlerinden tek seferde yapılacak 15 TL ve üzeri alışverişlerde 5 Money hediye edilecektir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir alışverişte en fazla 5, kampanya dönemi boyunca en fazla 10 Money kazanılabilir. Kampanyaya her marka bakliyat, pirinç ve bulgur ürünü dahildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşmış Money Club kartlar kampanya kapsamında değildir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir.


   


Tek seferde 20tllik bal reçel tahin pekmez helva krem....
 
 

Tek seferde 20tllik bal reçel tahin pekmez helva krem....

5-18 Mart 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli diğer kartlar ile kahvaltılık ürünlerinden tek seferde yapılacak 20 TL ve üzeri alışverişe 5 Money hediye edilecektir. Kampanyaya tüm bal ürünleri, helva, tahin-pekmez çeşitleri, tüm reçeller, krem çikolatalar ve ezmeler dahildir. Diyabetik ürünler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir alışverişte en fazla 5 Money, kampanya dönemi boyunca en fazla 10 Money kazanılabilir. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamında değildir.


   


Domino's Pizza Kampanyası
 
 

Domino's Pizza Kampanyası

Kampanyaya dahil olan mağazaları öğrenmek için tıklayınız.


   


Tek seferde 20tllik paketli taze balık alışverişine 5 Money
 
 

Tek seferde 20tllik paketli taze balık alışverişine 5 Money

19 Şubat - 4 Mart 2015 tarihleri arasında taze balık servis reyonu olmayan Migros, 5M, Migrosjet, Tansaş mağazaları veya Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kartlar ile Paketli Taze Balık ürünlerinden tek seferde yapılacak 20 TL ve üzeri alışverişlerde 5 Money hediye edilecektir. Kampanyaya Kılıç ve Alarko Leroy markalı tüm ürünler dahildir. Kazanılan Money’ler 2 gün içinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir alışverişte en fazla 5, kampanya dönemi boyunca en fazla 10 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşmış Money Club Kart’lar kampanya kapsamında değildir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, “MONEY” yazarak 5818’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Money Club Kart’ında cep telefonu bilgisi olan müşteriler kampanyaya dahil edilecektir. Cep numarası kayıtlı olmayan müşterilerin kampanyaya katılabilmeleri için cep telefonu bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.   


Hindi, tavuk, Money'de bolluk!
 
 

Hindi, tavuk, Money'de bolluk!

5-18 Şubat 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, MigrosJet, Tansaş mağazaları veya Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 15 TL ve üzer piliç ve hindi ürünü alımı yapan tüketicilerimize 5 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler iki gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015’e kadar kullanılabilecektir. Her alışverişte 5, kampanya dönemi boyunca toplam 10 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, “MONEY” yazarak 5818’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Money Club Kartında cep telefonu bilgisi olan müşteriler kampanyaya dahil edilecektir. Cep numarası kayıtlı olmayan müşterilerin kampanyaya katılabilmeleri için cep telefonu bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.   


Pirinç, bulgur, bakliyat, Money’leri cebe at!
 
 

Pirinç, bulgur, bakliyat, Money’leri cebe at!

22 Ocak-4 Şubat 2015 tarihleri arasında Migros, 5M, Migrosjet, Tansaş mağazaları veya Sanal Marketten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kartlar ile bakliyat, pirinç veya bulgur ürünlerinden tek seferde yapılacak 15 TL ve üzeri alışverişlerde 5 Money hediye edilecektir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir alışverişte en fazla 5, kampanya dönemi boyunca en fazla 10 Money kazanılabilir. Kampanyaya her marka bakliyat, pirinç ve bulgur ürünü dahildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşmış Money Club kartlar kampanya kapsamında değildir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, “5MONEY” yazarak 5818’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Money Club Kartında cep telefonu bilgisi olan müşteriler kampanyaya dahil edilecektir. Cep numarası kayıtlı olmayan müşterilerin kampanyaya katılabilmeleri için cep telefonu bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.   


 
 


   


Doğuş Çay - Volkswagen Golf
 
 

Doğuş Çay - Volkswagen Golf

Bu kampanya Doğuş Çay ve Gıda Mad. Üretim. Paz. İth. İhr. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 11.12.2014 tarihli ve 52739871 – 255.01.02/3989-9956 sayılı izni ile 18.12.2014 (09:00) – 07.01.2015 (22.00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim San. Tic. A.Ş.’nin tüm ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 15 TL ve katları tutarında (her 15 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilecektir. Üyelik bilgileri eksik olan veya kayıtlı olmayan kart sahibi tüketicilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kart üyelik bilgilerinin güncelliği doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Çekilişte 1 kişi Volkswagen Golf 1.2 TSI BMT 105 PS Midline Plus Man 2015 model Otomobil, 10 kişi Apple iPhone 6 16 GB Cep telefonu (Hat + Kart Hariç), 5 kişi Sony PS4 500 GB Oyun Konsolu, 10 kişi Vestel Smart 42PF7175 42” Led TV, 30 kişi Arçelik K8025 T Lal Serisi Çay Makinesi ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 22.01.2015 tarihinde, saat 11.00’da Markera Çekiliş ve Org. Hizm. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli /İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 27.01.2015 tarihli Birgün gazetesi Türkiye baskısında duyurulucaktır. Kimliği ve alışveriş belgesi ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu çekilişe Doğuş Çay ve Gıda Mad. Üretim. Paz. İth. İhr. A.Ş., Migros Ticaret A.Ş. ve Markera Çekiliş ve Org. Hizm. Tic. Ltd. Şti. Çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez nakde veya mala çevrilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye hafta içi 09:00 – 17:00 saatleri arasında 0212 266 54 03 nolu Markera Kampanya Danışma Hattından ulaşabilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.   


Money Bonus 60 Money Kampanyası
 
 

Money Bonus 60 Money Kampanyası

Kampanya 6 Kasım- 6 Aralık 2014 tarihleri arasında Money Bonus ile Migros, Tansaş, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet veya Migros Sanal Market’ten farklı günlerde ve tek seferde 3 kere 100 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda geçerlidir. Kampanyaya katılım için ilk harcamadan önce ‘’MARKET’’ yazıp 3340‘a SMS gönderilmelidir. Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyadan her müşteri sadece bir defa faydalanabilir ve en fazla 60 TL Money kazanabilir. Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve sanal pos işlemleri dahildir. Taksitli işlemler, ekspres limit ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kazanılan Money’ler, 16 - 26 Aralık 2014 tarihleri arasında kazanılan kart ile sadece Migros, Tansaş, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet veya Migros Sanal Market’te kullanılabilecektir. Kullanılmayan Money’ler, geri alınacaktır. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir. Kampanyada işlemler Garanti POS'undan geçmelidir. Kampanyadan yararlanmak için işleme Money Bonus ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus ile yapılması gerekmektedir. Gönderilen SMS’ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Katılım SMS’leri operatör tarifesinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için www.moneybonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.   


Jacobs Millicano Money Kampanyası
 
 

Migros'un 60. Yıl Sürprizi

Kampanya 6 Kasım-6 Aralık 2014 tarihleri arasında Money Bonus ile Migros, Tansaş, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet veya Migros Sanal Market’ten farklı günlerde ve tek seferde 3 kere 100 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda geçerlidir. Kampanyaya katılım için ilk harcamadan önce “MARKET’’ yazıp 3340’a SMS gönderilmelidir. Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyadan her müşteri sadece bir defa faydalanabilir ve en fazla 60 TL Money kazanabilir. Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve sanal pos işlemleri dahildir. Taksitli işlemler, ekspres limit ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kazanılan Money’ler, 16-26 Aralık 2014 tarihleri arasında kazanılan kart ile sadece Migros, Tansaş, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet veya Migros Sanal Market’te kullanılabilecektir. Kullanılmayan Money’ler geri alınacaktır. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir. Kampanyada işlemler Garanti POS’undan geçmelidir. Gönderilen SMS’ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Katılım SMS’leri operatör tarifesinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için www.moneybonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.   


Jacobs Millicano Money Kampanyası
 
 

Lezzet Dolu Şarküteri Bol Money Hediyeli

6-19 Kasım 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazaları Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 20 TL tutarındaki et şarküteri servis reyonu alışverişine 3 Money hediye edilecektir. Kampanya servis reyonunda satılan füme, jambon, salam, kavurma, pastırma, sosis, sucuk ürünlerinde geçerlidir. Hediye Money’lerin son kullanma tarihi 31 Aralık 2014’dür. Kazanılan Money’ler iki gün içinde karta yüklenecektir. Her alışverişte 3 Money, kampanya kapsamında toplamda 6 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.   


Jacobs Millicano Money Kampanyası
 
 

Jacobs Millicano Money Kampanyası

23 Ekim-5 Kasım 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros ve Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club kart özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 20 TL’lik Jacobs Monarch Millicano ürün alışverişine 3 Money hediye edilecektir. Kazanılan moneyler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir.Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir.Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.1 Money, 1 TL’dir.   


Tatlıları Kaşıkla,Moneyleri Topla
 
 

Tatlıları Kaşıkla,Moneyleri Topla

23 Ekim-5 Kasım 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 10 TL tutarındaki tüm toz tatlı, paketli tatlı, hamur ve pasta malzemeleri ürünü alışverişlerine 3 Money hediye edilecektir. Hediye Money’lerin son kullanma tarihi 31 Aralık 2014’tür. Kazanılan Money’ler iki gün içinde karta yüklenecektir. Her alışverişte 3 Money, kampanya kapsamında toplamda 6 Money kazanabilirsiniz. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.   


Petrol Ofisi Çifte Kazan Kampanyası
 
 

Petrol Ofisi Çifte Kazan Kampanyası

Kampanya,17 Ekim- 19 Kasım 2014 tarihleri arasında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından, Migros, Tansaş, Macrocenter, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Positive Card ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından ve Migros Grup mağazalarından tek seferde ilk 100’er TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri, 10 TL değerinde Money ve 10 TL değerinde Positive puan, ikinci 100’er TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri ise ilave olarak 15 TL değerinde Money ve 15 TL değerinde Positive puan olmak üzere toplam 50 TL değerinde puan kazanabilecektir. Hediye puan kazanmak için Petrol Ofisi istasyonlarında ve Migros Grup mağazalarında, her iki alımın da aynı kart ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Harcamaların farklı kartlar ile yapılması halinde ödül kazanılamayacaktır. Hak kazanan kart sahiplerinin ödül puanları, 26 Kasım 2014’te alım yapılan karta yüklenecek ve 31 Aralık 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir. Migros Grup mağazalarından yapılan alışverişlerde harcama tutarına alkollü ürünler, sigara, operatör TL yükleme ürünleri, puan kullanımları, alışverişte kazanılan anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak alışverişler tüm akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerlidir ancak kampanya ve indirimler ile birleştirilmeyecektir. Petrol Ofisinde kazanılan Positive puanlar sadece Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında kullanılabilecektir. Kazanılan Money’ler hem Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında hem de Migros Grup mağazalarında kullanılabilecektir. Kampanyadan bir müşteri sadece 1 kez yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money Club veya Positive Card’ın hem Money Club hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması gerekmektedir. Her iki programa kayıtlı olmayan kartlar kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanya kapsamında Positive Card ve Money Club başvuru formu genel şartları geçerlidir. Petrol Ofisi ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya ve kart kayıtlılık detayları için www.moneyclubkart.com , www.positivecard.com.tr veya www.petrolofisi.com.tr web sitelerini ziyaret edebilir, sorularınız için 444 10 44 Migros Çağrı merkezi veya 0800 211 02 29 – 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.   


Çevre Dostu Frosch ile yemyeşil bir doğa
 
 

Çevre Dostu Frosch ile yemyeşil bir doğa

23 Ekim - 9 Kasım 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, MigrosJet ve Sanal Market?ten Money Club Kart,Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılan her 20 TL?lik Frosch ürün alışverişine Tema vakfından müşteri adına fidan dikimi gerçekleştirilecektir.Fidan dikimi ile ilgili bilgilendirme her 20 TL?lik Frosch ürün alışverişi sonrasında SMS ile yapılacaktır. SMS bilgilendirmesi alınabilmesi için cep telefon bilgisinin Money Club Kart?a kayıtlı olması gerekmektedir. Kampanya toplamda 5000 adet fidan ile sınırlıdır. Kişi başı fidan dikimi, en fazla 1 adet olacaktır.   


Money Club Kart ile Finish Hepsi bir arada 84'lü tab...
 
 

Money Club Kart ile Finish Hepsi bir arada 84'lü tab...

23 Ekim-5 Kasım 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros ve MigrosJet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club kart özellikli diğer kartlar ile yapılacak Finish Hepsi Bir Arada 84’lü Tablet alışverişine 20 Money hediye edilecektir. Kazanılan moneyler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir.Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir.Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.Bir Money Kart ile en fazla 60 Money kazanılabilir.1 Money, 1 TL’dir.   


Lipton İle İyiliği Migros'ta Yudumla
 
 

Lipton İle İyiliği Migros'ta Yudumla

9-22 Ekim 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros ve MigrosJet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile ile tek seferde 15 TL’lik Lipton Poşet Çay alışverişine özel tasarım demlik hediye edilecektirKampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılmadıysa, indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır. Maksimum 5 adet hediye ürün alınabilir.   


Money'den güzel hediye!
 
 

Money'den güzel hediye!

9-22 Ekim 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, MigrosJet, Tansaş mağazaları veya Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlarınızla yapacağınız tek seferde 30 TL tutarındaki kozmetik alışverişine 3 Money hediye edilecektir. Kampanyaya tüm makyaj, yüz bakım, vücut&el bakım ürünleri, deodorant ve parfümler, ağız bakım, saç bakım ürünleri, tıraş malzemeleri, vücut şampuanları ve banyo malzemeleri, güneş bakım ürünleri, ağda ve tüy dökücü ürünler dahildir. Hediye Money’lerin son kullanma tarihi 31 Aralık 2014’tür. Kazanılan Money’ler iki gün içinde karta yüklenecektir. Her alışverişte 3 Money, kampanya kapsamında toplamda 6 Money kazanabilirsiniz. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.   


Kışın vazgeçilmezi züccaciye ürünleri şimdi Money hediyeli!
 
 

Kışın vazgeçilmezi züccaciye ürünleri şimdi Money hediyeli!

9-22 Ekim 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli diğer kartlar ile bu sayfada yer alan ürünlerden hediye Money kazanılabilir. Kazanılan Money’ler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2014’e kadar kullanılabilecektir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.   


Omo'dan Akaryakıt veya Otogaz Hediye!
 
 

Omo'dan Akaryakıt veya Otogaz Hediye!

9-22 Ekim 2014 tarihleri arasında Migros,5M Migros,MigrosJet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart,Money Bonus ya da Money Club özellikli digger kartlar ile yapılacak tek seferde 20 TL ve üzerindeki Omo Deterjan alışverişinize Petrol Ofisi’nden sadece akaryakıt ve otogaz alışverişinizde geçerli 10 TL karşılığı 1000 Positive puan hediye edilecektir.Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir.Eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.Kazanılan Positive puanlar Money Club Kart’ınıza 27 Ekim tarihinde yüklenecek ve en geç 29 Kasım 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir.Kullanılmayan puanlar 30 Kasım 2014 tarihinde silinecektir.Petrol Ofisi istasyonlarındaki akaryakıt ve otogaz alışverişinizi aynı Money Club Kart’ınız ile yaparak puanlarınızı kullanabilirsiniz.Her Money Club üyesi kampanyadan en fazla 3 defa yararlanabilir ve toplamda 30 TL değerinde Positive puan kazanabilir.   


Migros'tan Uçuran anadolujet Fırsatı
 
 

Migros'tan Uçuran anadolujet Fırsatı

Kampanya 1 Ekim 2014 – 15 Ekim 2014 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan 5M Migros mağazalarında geçerlidir. Kampanya kapsamında AnadoluJet uçuşlarında geçerli olan fırsat kuponlarının 1 Ekim 2014 – 15 Ekim 2014 tarihleri arasında satın alınması ve biletlemenin 1 Ekim 2014 – 18 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılması gerekmektedir. Kampanyaya dahil olan mağazalarda kasalarda 3 TL ve 4TL karşılığında satılan ve 2.fiş olarak müşteriye verilen fırsat kuponları 01 Kasım 2014 - 31 Aralık 2014 tarihleri arasındaki Sabiha Gökçen Havalimanı varışlı ve çıkışlı seferlerde tek yön uçuş biletlerinde 25 TL, çift yön uçuş biletlerinde 45 TL indirim sağlayacaktır. Fırsat kuponları ile alınacak biletler promosyonlu ve promosyonsuz tüm ücret sınıflarında geçerli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı varışlı ve çıkışlı direkt uçuşlarda geçerlidir. Fırsat kuponu altında bulunan kod, www.anadolujet.com üzerinden yapılan biletleme işlemlerinde, ödeme ekranında “kredi kartı ile ödemek istiyorum” opsiyonu altında bulunan Migros Kampanya kodu alanına yazılmalı ve Onayla butonuna tıklanmalıdır.KAMPANYAYA DAHİL OLAN MAĞAZALAR
Mağaza Adı İl İlçe
5M BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
5M ANKARA ANKARA YENİMAHALLE
5M SİLİVRİ İSTANBUL SİLİVRİ
5M KAYSERİ KAYSERİ MELİKGAZİ
5M STARCITY YENİBOSNA İSTANBUL BAHÇELİEVLER
5M AFYON AFYONKARAHİSAR MERKEZ
5M TORİUM İSTANBUL ESENYURT
5M ERYAMAN ANKARA ANKARA ETİMESGUT
5M ADANA OPTİMUM ADANA YÜREĞİR
5M İNEGÖL BURSA BURSA İNEGÖL
5M AKBATI İSTANBUL ESENYURT
5M FORUM KAYSERİ KAYSERİ MELİKGAZİ
5M KONACIK BODRUM MUĞLA BODRUM
5M MALL OF İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
5M KUŞADASI AYDIN KUŞADASI
5M DİYARBAKIR DİYARBAKIR MERKEZ


   


Bayram Gelir Hoş Gelir
 
 

Bayram Gelir Hoş Gelir

Kampanya sadece MMM, 5M Migros ve Maxi Tansaş mağazalarında geçerlidir. Çekler sadece 13 yaş altı çocuklara, bayramın ilk günü, 4 Ekim’de dağıtılacak, fakat indirim 4-12 Ekim 2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Çekler, 5 TL’lik alıma kadar bisküvi, çikolata, oyuncak ve sütlerde ücretsiz alışveriş sağlayacaktır. Çeklerin kullanımı ancak Money Club Kart ile gerçekleştirilebilecektir. Kampanya, mağazalardaki çek adedi ile sınırlıdır. Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir.   


Cep numaramla money club fırsatları yanında
 
 

Cep numaramla money club fırsatları yanında

Müşteri Tanıma Sistemi Money Club Kart’ınıza tanımlı cep telefonunuz ile geçerlidir. Yat, Otel, Restoran, Servis, Shell, Money Pro, Macrocenter, Toptan Kart tipleri uygulamaya dahil değildir. Cep telefonu güncellemelerinizi 444 10 44 Money Club Çağrı Merkezi’nden, www.moneyclubkart.com web sitesinden ve Migros mağazalarında bulunan Kiosk cihazlarından güncelleyebilirsiniz.   


1 money= 25 Mil Kampanyası
 
 

1 money= 25 Mil Kampanyası

Kampanya 31 Ekim 2014 tarihine kadar Migros, 5M Migros, Tansaş, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles & Smiles üyesi olunması ve Money Club Kart özellikli ve Miles & Smiles TK numarası ile kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olmak için “Mil” boşluk Money Club Kart numarası boşluk TK numarasının 5818’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya katılımı için SMS ile gönderilen Money Club Kart hesabına kayıtlı ad – soyad bilgisi ile TK no bilgisi paylaşılan Miles & Smiles hesabına kayıtlı karta kayıtlı ad – soyad bilgisinin aynı olması gerekmektedir. Başarı ile kayıt olunduktan sonra, bu tarihten itibaren kampanyaya kayıtlı Money Club özellikli kart ve bu karta bağlı kartlar Migros, 5M Migros, Tansaş, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten yapılan alışverişlerden kazanılan Money’ler 1 Money = 25 Mil çarpanı ile kampanyaya katılım esnasında verilen TK hesabına bonus mil olarak yüklenecektir. Hak edilen bonus millerin yüklenmesi yapılmadan önce SMS ile onay alınarak her ayın 10. gününe kadar Miles & Smiles Hesaplarına yüklenecektir.Yapılacak olan alışverişlerde mil kazanımı için mil programına kaydedilen Money Club Kart’ın veya o kartın bağlı olduğu hesaptaki kartlardan herhangi birinin kullanılması gerekmektedir. Toplam harcama tutarına yeniden satış amaçlı alışverişler dahil olmayacaktır. Yeniden satış amaçlı alışverişler tespit edildiğinde bu alışverişlerden elde edilen bonus miller geri alınacaktır. Kampanya sonuna kadar bir hesap en fazla 50.000 bonus mil kazanabilir. Her Money Club özellikli kart, bu karta bağlı diğer kartlarla beraber 1 adet Miles & Smiles üyeliği ile kayıt olabilir. Mil kullanımlarında Miles & Smiles programı genel kural ve koşulları geçerlidir.