Mondelez harekete geç çekilişi
 
 

Mondelez harekete geç çekilişi

28.04.2016 saat 09:00 ile 25.05.2016 saat 22:00 tarihleri arasında Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek olan çekiliş kampanyası şirketimizin bilgisi dâhilinde düzenlenmektedir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market Mağazalarından tek seferde 10TL ve katları tutarında (her 10TL için bir çekiliş hakkı) tüm Mondelez ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı satın alan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart,Positive Card)) kart sahiplerine çekilişe katılma hakkı verilecektir.

Kampanya sonunda yapılacak çekilişle 200 kişiye Kron 26”Bisiklet Promotion MTB 26” verilecektir. Ayrıca kapsamdışında da 500 kişiye Unıversal-Dynamıc Pilates Çemberi, Pilates Bandı, Minder, Pilates Topu, Mini Plates Topu H128 PILATES RING - 1UNAKPILBAND/0,55-034 - EVA YOGA MAT - GYMBALL 55 CM - GYMBALL 20CM ve 1000 kişiye VOIT ADIMSAYAR 216C PEDOMETRE verilecektir.


   


10 Tl’lik Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı alımına 2 money hediye
 
 

10 Tl’lik Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı alımına 2 money hediye

28 Nisan-11 Mayıs 2016 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde yapılacak 10 TL’lik Fairy bulaşık Deterjanı alışverişinize 2 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 30 Haziran 2016 tarihine kadar kullanılabilecektir.

Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL ‘dir.


   


Axe iPhone 6S Çekilişi
 
 

Axe iPhone 6S Çekilişi

28.04.2016(09:00)-11.05.2016(22:00) tarihleri arasında Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek olan çekiliş kampanyası şirketimizin bilgisi dâhilinde düzenlenmektedir.

Bu kampanya Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet, Sanal Market Mağazaları’nda Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’nin Axe 150 ml Deodorant alışverişinde geçerlidir. Müşteriler, alışverişlerinden önce Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kartlarını kasiyerlere sunmaları durumunda; kartların kasa kart okuyucusundan geçirilmesi ile harcama bilgilerinin müşteri hesaplarına aktarılması sağlanmaktadır. Bu şekilde harcamaları takip edilen müşterilere, kampanya döneminde yaptıkları tek seferde her 2 adet Axe 150 ml Deodorant alışverişi için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 10 kişiye iPhone 6S 16 GB Cep Telefonu (hat ve kart hariç) ikramiyesi verilecektir.


   


Money Bonus ile tek seferde 10 TL ve üzeri alkolsüz içeçek alışverişine %20 indirim
 
 

Money Bonus ile tek seferde 10 TL ve üzeri alkolsüz içeçek alışverişine %20 indirim

28 Nisan-11 Mayıs 2016 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Bonus kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde tek seferde 10 TL üzeri alkolsüz içecek ürünü alışverişlerinde %20 indirim verilecektir. Kampanyaya tüm gazlı içecekler (enerji içecekleri, kolalı içecekler, malt içecekler, meyveli gazoz, sade gazoz, tonik), gazsız içecekler (buzlu içecekler, meyve suları, sporcu içecekleri, şurup ve konsantreler, toz içecekler), su ve maden suları dahildir. Her müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 5 TL indirim alabilir. Kampanya kapsamında yapılması gereken alışverişlerde kasa işlemine Money Bonus kredi kartı ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 gün içerisinde Money Bonus’unuza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır. Detaylar moneyclubkart.com ve money.com.tr’de yer almaktadır.

*İndirim düşmesi için mutlaka ödeme Money Bonus ile yapılmalıdır.


   


MCK ile tek seferde 20 TL ve üzeri Uzman Kasap markalı köfte alışverişine 10 Money hediye
 
 

MCK ile tek seferde 20 TL ve üzeri Uzman Kasap markalı köfte alışverişine 10 Money hediye

Nisan - 11 Mayıs 2016 tarihlerinde Migros ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kart ile tek seferde 20 TL ve üzeri uzman kasap?tan köfte alışverişine 10 Money hediye edilecektir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2016 ya kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818 e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


   


MCK ile tek seferde 25 TL'lik bal-reçel-tahin-pekmez-krem çikolata alışverişinize 5 Money hediye
 
 

MCK ile tek seferde 25 TL'lik bal-reçel-tahin-pekmez-krem çikolata alışverişinize 5 Money hediye

28 Nisan - 11 Mayıs 2016 tarihlerinde Migros ve Sanal Market ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile tek seferde 25 TL ve üzeri krem çikolata, reçel, helva veya tahin-pekmez alışverişine 5 money hediye edilecektir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2016 ya kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818 e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


   


Money Bonus Axen TV İndirim Kampanyası
 
 

Money Bonus Axen TV İndirim Kampanyası

14-27 Nisan 2016 tarihleri arasında 5M Migros mağazalarından Money Bonus kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde Axen 48" 122 ekran full hd led TV ürününde 100 TL, Axen 43" 110 ekran full hd led TV ürününde 50 TL indirim verilecektir. Her müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 1 adet TV’de Money Bonus indirimi kazanabilir. Kampanya kapsamında yapılması gereken alışverişlerde kasa işlemine Money Bonus kredi kartı ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 gün içerisinde Money Bonus’unuza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır. Kampanya mağaza ürün stokları ile sınırlıdır. Detaylar moneyclubkart.com ve moneybonus.com.tr’de yer almaktadır.


   


Arçelik - MCK ile tek seferde 10 TL'lik Domestos veya Cif ürünü alana Arçelik'ten hediyeler kazanma şansı
 
 

Arçelik - MCK ile tek seferde 10 TL'lik Domestos veya Cif ürünü alana Arçelik'ten hediyeler kazanma şansı

Bu kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 16.03.2016 tarihli ve 24951361-255.01.02/608-2410 sayılı izni ile 31.03.2016 - 13.04.2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet, Sanal Market Mağazaları’ndan Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’ye ait Cif ve Domestos ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 10 TL ve katları tutarında (her 10 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilecektir. Üyelik bilgileri eksik olan veya kayıtlı olmayan kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Çekilişte 15 kişi Arçelik 9314 F DG Fırın (birim değeri: 580,00 TL), 30 kişi Arçelik 4961 Elektrikli Süpürge (birim değeri: 285,00 TL), 60 kişi Arçelik 4262 Ütü (birim değeri: 186,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş, 29.04.2016 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Gülbahar M. Cemal Sururi S. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 05.05.2016 tarihli Takvim Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 20.05.2016 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 04.06.2016 tarihine kadar kimlikleri ve fiş/faturaları ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği ve fiş/faturası ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu çekilişe Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş., Migros Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi mesai saatleri içerisinde 0212 212 40 30 No.lu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.


   


Coca Cola - 5 TL'lik coca cola, zero ve light alışverişinize çekiliş hakkı ve uçak bileti
 
 

Coca Cola - 5 TL'lik coca cola, zero ve light alışverişinize çekiliş hakkı ve uçak bileti

03.03.2016 saat 10:00 ile 16.03.2016 saat 22:00 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazalarından, Sanal Marketinden Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart,) kartlar ile gün içerisinde tek seferde 5 TL ve katları tutarında ( her 5 TL için bir çekiliş hakkı) Coca Cola, Coca Cola Light ve Coca Cola Zero ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı satın alanlar çekilişe katılmaya hak kazanacak şekilde yapılacaktır. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte ikramiye olarak 25 kişiye ANTALYA TATİLİ (13-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında, 5* Otelde(herşey dahil) 2 kişilik odada, 2 gece 3 gün konaklama ve gidiş + dönüş ekonomi sınıf uçak bileti sağlanacaktır. Antalya havalimanı – otel – Antalya havalimanı transferler, seyahat talihlinin bulunduğu şehirden Antalya’ya gidiş dönüş ulaşımı sağlanacak şekilde bulunduğu şehre en yakın hava limanında başlar bulunduğu şehre en yakın hava limanında biter. Seyahat talihli dahil 2 kişiliktir.)ikramiyesi verilecektir.


   


İyi tavuğun hikayesi
 
 

İyi tavuğun hikayesi