Gördüğünüze inanın - 26-27 Haziran
 
 

Gördüğünüze inanın - 25 Haziran

Gördügünüze Inanın Kampanyası, Money Club Kart ile yapılan her 50 TL’lik alısveriste geçerlidir. Kampanyaya alkollü içkiler, sigara, operatör, TL ürün yükleme satısları, elektrikli ve elektronik ürünler, ramazan kolileri, bahçe mobilyaları ve yeniden satıs amaçlı toplu satın alımlar dahil degildir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil degildir.


   


Money Bonus ile ikinci 100TL alışverişe Ramazan Bereket Paketi Hediye
 
 

Money Bonus ile ikinci 100TL alışverişe Ramazan Bereket Paketi Hediye

25 Haziran-16 Temmuz 2015 tarihleri arasında Money Bonus ile Migros, Tansaş, 5M Migros, Migrosjet, Macrocenter mağazalarından veya Sanal Market’ten tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci 100 TL ve üzeri harcamanızda Ramazan Bereket Paketi hediye edilecektir. Ramazan Bereket ödülü ikinci 100 TL ve üzeri işlemden sonraki işlemlerde alınmalıdır. 100 TL’lik harcamalara alkollü içecekler, sigara, operatör TL yükleme ürünleri, elektrikli/elektronik ürünler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. İndirimden yararlanmak için her iki işlemde de kasa işlemlerine başlamadan önce Money Boonus’un kasiyere verilmesi ve ödemenin de Money Bonus ile yapılması gerekmektedir. Her müşteri kampanya toplamında en fazla 1 adet hediye Ramazan Bereket Paketi alabilir. Ürün indirimi teknik nedenerden dolayı yapılamadıysa indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.


   


Money Club Kart ile Lipton Ice Tea 4x1 L al, Refika ile Workshop'a katılma şansı yakalayan 10 kişiden biri ol!
 
 

Money Club Kart ile Lipton Ice Tea 4x1 L al, Refika ile Workshop'a katılma şansı yakalayan 10 kişiden biri ol!

Bu kampanya Pepsi Cola Servsi ve Dağıtım Ltd. Şti tarafından MPI’nın 16.06.2015 tarih ve 58259698-255.05.02/1877-4512 sayılı izni ile kapsamdışı olarak düzenlenmiştir. 25.06.2015 (Saat:00.01)-(Saat:23:59) kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelindeki Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli (Migros Club kart, Money Club Pro kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis kart, Positive kart) kartlar ile Lipton Ice Tea Markasına ait 4x1 lt pet şişe üründen satın alan müşteriler her ürün için 1 (bir) adet çekilişe katılma hakkı kazanacaklardır. Çekiliş 30.07.2015 tarihinde saat 14:00 de Karbonat / Vog Reklam ve Tan. Hizm. Ltd. Şti. Tarafından Levent Caddesi No:1 Levent, Beşiktaş, İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonuçları 16.07.2015 tarihinde www.liptonicetea.com.tr adresinde ilan edilecektir. İkramiye kazanan talihlilerin yol masrafları Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti’ne aittir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli (Migros Club kart, Money Club Pro kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis kart, Positive kart) kart sahiplerine yöneliktir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli ( Migros Club kart, Money Club Pro kart, Koç aile, Money Club & More, Servis kart, Positive Kart) kart sahibi tüketicilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya kapsamında kullanılan kart bilgilerinin eksiksiz ve doğru oluşu tüketicinin sorumluluğundadır. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergier dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir. Pepsi, Karbonat, Migros ve Tümer & Tümer Halkla İlişkiler Ltd. Şti. Çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez. İkramiye olarak 10 kişi 27 Ağustos 2015 tarihinde saat:10.00’da Refika’nın Mutfağı’nda (Simotas Binası Bican Efendi Sok. No:10 K:3 Kuzguncuk/Üsküdar/İstanbul), Refika Birgül’ün de katılımı ile yapılacak olan yemek kursuna ücretsiz olarak katılma hak kazanacaktır.


   


Bebeklere büyük kazanç!
 
 

Bebeklere büyük kazanç!

Bebe Money kazanmak için Bebe Money üyesi olmanız gerekmektedir. Bebe Money üyesi olmak için; BebeMoney yazarak bir boşluk bırakıp Money Club Kart numaranızı 5818’e SMS atabilirsiniz veya moneyclubkart.com üzerinden kayıt olabilirsiniz. Bu fiyatlar Money Club Kart ve Money Bonus ile yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.


   


Züccaciye ürünlerinde %25 indirim
 
 

Züccaciye ürünlerinde %25 indirim

Kampanya, 25 Haziran – 8 Temmuz 2015 tarihleri arasında Money Club kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Teknik nedenlerden dolayı hediye ürün tutarı düşmediği taktirde ürün tutarı 2 gün içinde alışverişin yapıldığı Money Club karta tanımlanacaktır. Kampanyaya her marka tencere, tava, çaydanlık, kek kalıpları, fırın kapları, mutfak el aletleri (elektirikli ürünler hariç), cam, porselen, seramik, plastik, ve ahşap mutfak eşyaları, plastik banyo gereçleri, biblo, çerçeve, mum, mumluk, yapay çiçek, hasır sepetler, çamaşır askılarıve ütü masaları dahildir. Katalog ve mağaza içi indirim ürünleri kampanayaya dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar kampanyaya dahil değildir.


   


Money Club Kart ile tek sefe2rde 10TL lik Schogetten çikolata alımına…
 
 

Money Club Kart ile tek sefe2rde 10TL lik Schogetten çikolata alımına…

28 Mayıs -10 Haziran tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 10 TL’lik Schogetten çikolata alışverişinize 2 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kul¬lanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL ‘dir.


   


Money Club kart ile tek seferde 75TL ve üstü alışverişe morhipo'dan 30tl …
 
 

Money Club kart ile tek seferde 75TL ve üstü alışverişe morhipo'dan 30tl …

28 Mayıs - 10 Haziran tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 75 TL ve üstü Scholl markalı ürün alışverişiniz sonrasında kasa fişinizde Morhipo.com’da geçerli 30 TL indirim şifreniz çıkacaktır. 30 TL indirim şifrenizi Morhipo.com’da 150 TL ve üstü alışverişiniz sırasında ilgili alana girerek kullanabilir ve indirimden faydalanabilirsiniz. İndirim çeki, sezon ürünlerinde geçerli olup, elektronik ürünlerde geçer¬li değildir. Kampanyadan en fazla 2000 müşteri faydalanabilir. Her Money Club Kart sahibi sadece bir kez kampanyadan yararlanabilir. Kampanya kapsamında verilen şifreler tek kullanımlıktır. Şifreler 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir.


   


Topladım, böldüm, çıkardım, Money Kazan ürünleriyle 28 Money'i…
 
 

Topladım, böldüm, çıkardım, Money Kazan ürünleriyle 28 Money'i…

14-27 Mayıs 2015 tarihleri arasında Migros, 5M, Migrosjet mağazaları veya Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus ile bu katalogdaki Money Kazan ürünlerinden kazanacağınız Moneyler 2 gün içerisinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015’e kadar kullanılabilecektir. Money Kazan ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Aynı üründen günde en fazla 25 adet, kampanya boyunca ise 50 adet ürün alımında Money kazanılabilir. Her müşteri en fazla bir adet Money hediyeli “Sana Özel Money” ürünü alabilir. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.


   


Tek seferde 15TL'lik yoğurt, ayran alışverişine 3 Money hediye!
 
 

Tek seferde 15TL'lik yoğurt, ayran alışverişine 3 Money hediye!

30 Nisan-13 Mayıs 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, MigrosJet, Tansaş mağazaları veya Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 15 TL ve üzeri yoğurt ve ayran ürünü alımı yapan müşterilere 3 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler iki gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015’e kadar kullanılabilecektir. Her alışverişte 3, kampanya dönemi boyunca toplam 6 Money kazanılabilir. Her marka yoğurt ve ayran kampanyaya dahildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, MONEY yazarak 5818’e SMS göndermeleri ya da Migros MağazaM uygulaması “Tam Bana Göre” menüsü üzerinden tanımlama yapmaları gerekmektedir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


   


Dayanılmaz Çikolatalar ile Londra tatili size çok iyi gelecek! M&M
 
 

Dayanılmaz Çikolatalar ile Londra tatili size çok iyi gelecek! M&M

Bu kampanya Mars Gıda Ürünleri Tic. Ltd. Şti. Tarafından Milli Piyango İdaresi Genel 04.03.2015 tarihli ve 24951361-255.01.02/631-1587 sayılı izni ile 09.04.2015(Saat.09:00)-31.05.2015(saat.22:00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M, Migrosjet, Sanal Market mağazalarından Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, servis Kart, Positive Card) kartlar ile tek seferde 2.-TL ve katları tutarında (her 2.-TL için 1 çekiliş hakkı) Mars Gıda Ürünleri Tic. Ltd.Şti.’nin tüm Snickers, Twix ve M&M’s ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı satın alan müşterilere çekiliş hakkı verilecektir. Üyelik bilgileri eksik olan veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Çekilişte 5 kişi Çift Kişilik Londra Seyahati(01.06.2015-30.09.2015 tarihleri arasında Mars Gıda ürünleri Tic. Ltd. Şti’nin belirleyeceği 4* otelde 4 gece, 5 gün çift kişilik standart odada kahvaltı dahil konaklama, İstanbul-Londra–İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri, havalimanı transferleri dahildir. Seyahat İstanbul’da başlar ve biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım, vize, pasaport işlemleri, yurtdışı çıkış fonu, yukarıda belirtilmeyen öğünler ile şahsi harcamalar ve ekstra turlar talihliye aittir.)(Değeri: 7.052,00.-TL) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 16.06.2015 tarihinde, saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. Halim Meriç İş Merk. No:15 D:39 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 19.06.2015 tarihli Takvim Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Mars Gıda Ürünleri Tic. Ltd. Şti. Sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, İkramiye teslimi için en geç 04.07.2015 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 19.07.2015 tarihine kadar kimlikleri ve fiş/faturası ile U2 Tanıtıö ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği ve fiş/faturası ile başvurmayan talihliler ikramiylerini teslim alamazlar. Bu çekilişe Mars Gıda Ürünleri Tic. Ltd. Şti., Migros Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olasalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Seyehat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aiittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi mesai saatleri içerisinde 0212 212 40 30 No’lu U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.


   


Tek seferde 40TL'lik bebek ürünü alışverişine 10 Money hediye!
 
 

Tek seferde 40TL'lik bebek ürünü alışverişine 10 Money hediye!

30 Nisan-13 Mayıs 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazaları veya Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlarla alacağınız tek seferde 40 TL bebek ürünü alışverişine 10 Money hediye edilecektir. Bir alışverişte 10 Money, kampanya kapsamında toplamda 20 Money kazanılabilinir. Kazanılan Moneyler 2 gün içerisinde yüklenecek ve 30 Haziran 2015’e kadar kullanılabilecektir. Kampanyaya bebek bakım ürünleri ve gereçleri, çocuk bezleri, bebek temizlik maddeleri, bebek mamaları ve bebek ıslak havluları dahildir. Tüm 1 no’lu bebek sütleri ile sma 2 no’lu devam sütleri kampanyaya dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, MONEY yazarak 5818’e SMS göndermeleri ya da Migros MağazaM uygulaması üzerinden tanımlama yapmaları gerekmektedir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


   


Money Club Kart ile her gün tek seferde 15 TL’lik Pronto Ahşap Temizleyici
 
 

Money Club Kart ile her gün tek seferde 15 TL’lik Pronto Ahşap Temizleyici

15 - 30 Nisan tarihleri arasında Migros, 5M Migros veya Migros Jet mağazalarından Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanya süresi boyunca saat 10:00 itibariyle her gün Pronto ve Mr Muscle ürünlerinden 15 TL satınalım yapan ilk 100 kişiye 15 Money hediyesi verilecektir. 15 Money kazanımı ile ilgili müşteri bilgilendirmesi işleme alt kasa fişinde yer alan açıklama ile yapılacaktır. Kampanyadan, kampanya tarih aralığı boyunca her gün tüm mağazalardan alışveriş yapan ilk 100 kişi yararlanacaktır. Hak edilen Money'ler 2 iş günü içerisinde alışveriş yapılan kartlara yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 30 Money kazanabilir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL'dir.


   


Money Club Kart ile Tek Seferde 20 TL ve Üzeri Nestlé Içecek Alana 2 Money
 
 

Money Club Kart ile Tek Seferde 20 TL ve Üzeri Nestlé Içecek Alana 2 Money

16-29 Nisan 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 20 TL’lik Nestlé markalı sıcak kahve ve toz içecek alışverişine 2 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar, eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL’dir.


   


Tek seferde 40tllik deterjan,sabun, ev temizlik ürünü alımına 10 Money
 
 

Tek seferde 40tllik deterjan,sabun, ev temizlik ürünü alımına 10 Money

15 Nisan 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market'ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 40TL'lik deterjan, sabun, ev temizlik ürünleri alışverişine 10 Money hediye edilecektir. Kampanya tüm çamaşır ve bulaşık deterjanları, yüzey temizleyicileri, sabunlar (katı, sıvı veya jel), halı şampuanları, leke çıkarıcı ve koruyucular, oda kokuları, temizlik bezleri, süngerler ve temizlik setleri dahildir. Bir alışverişte 10, kampanya dönemi boyunca en fazla 20 Money kazanılabilir. Kazanılan Money'ler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Yeniden sayış amaçlı toplu satın alımlar kampanyaya dahil değildir. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşmış Monet Club Kart'lar kampanya kapsamında değildir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, MONEY yazarak 5818'e SMS göndermeleri gerekmektedir. Cep numarası kayıtlı olmayan müşterilerin kampanyaya katılabilmeleri için cep telefonu bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


   


Tek seferde 35tllik kağıt havlu, peçete, mendil, tuvalet kağıdı alımına 10 Money
 
 

Tek seferde 35tllik kağıt havlu, peçete, mendil, tuvalet kağıdı alımına 10 Money

Kampanyalar 2 – 15 Nisan 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kağıt havlu, kağıt peçete, kağıt mendil veya tuvalet kağıtları ürünlerinden tek seferde yapılacak 35 TL ve üzeri alışverişe 10 Money hediye edilecektir. Tüm kağıt havlu, kağıt peçete, kağıt mendil ve tuvalet kağıtları kampanyaya dahildir. Temizlik kağıtları kampanyasında bir alışverişte en fazla 10 Money, kampanya dönemi boyunca en fazla 20 Money kazanılabilir. Form ürünleri kampanyasında ise tek seferde 10 TL’lik form bisküvi ve tahıl gevreği alımına 5 money hediye edilecektir. Tüm form bisküviler ve tahıl gevrekleri kampanyaya dahildir. Kazanılan Money’ler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanabilecektir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar kampanayaya dahil değildir. Eksik veya yanlış kişisel bilgi payaşmış Money Club Kart’lar kampanya kapsamında değildir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, MONEY yazarak 5818’ e SMS göndermeleri gerekmektedir. Money Club Kart’ında cep telefonu bilgisi olan müşteriler her iki kampanyaya da dahil edilecektir. Cep numarası kayıtlı olmayan müşterilerin kampanyaya katılabilmeleri için cep telefonu bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


   


Migros'tan MoneMoney Club Kart ile tek seferde 10TL Scoth-Brite alışverişi
 
 

Migros'tan MoneMoney Club Kart ile tek seferde 10TL Scoth-Brite alışverişi

19.03.2015- 01.04.2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 10 TL’lik Scotch-Brite alışverişi yapan her 20. alışveriş sahibine 20 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmıs Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil degildir. 1 Money, 1 TL ‘dir.


   


PO Moneygil Kazandırmaya Devam Ediyor
 
 

PO Moneygil Kazandırmaya Devam Ediyor

Kampanya, 19 Mart - 21 Nisan 2015 tarihlerinde anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından, Migros, Tansaş, Macrocenter, 5M Migros, Migrosjet mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Positive Card ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından tek seferde ya da ayrı ayrı alışverişlerin toplamında 200 TL ve üzeri, Migros Grup mağazalarından da tek seferde ya da ayrı ayrı alışverişlerin toplamında 200 TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri, 20 TL değerinde Money ve 20 TL değerinde (2000) Positive puanı sadece 1 kez, toplam 40 TL değerinde puan kazanabilecektir. Hediye puan kazanmak için Petrol Ofisi istasyonlarından ve Migros Grup mağazalarından yapacağınız harcamalarınızda aynı kartın kullanılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için MONEYPO yazıp, 5818’e sms gönderilmesi gerekmektedir. SMS ücretleri müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Harcamaların farklı kartlar ile yapılması halinde ödül kazanılamayacaktır. Kazanılan puanlar, 30 Nisan 2015’te alım yapılan karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Migros Grup mağazalarından yapılan alışverişlerde harcama tutarına alkollü ürünler, sigara, operatör TL yükleme ürünleri, puan kullanımları, alışverişte kazanılan anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak alışverişler tüm akaryakıt ve otogaz (yakıt) alımlarında geçerlidir ancak kampanya ve indirimler ile birleştirilmeyecektir. Petrol Ofisinde kazanılan Positive puanlar sadece Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında (yakıt) kullanılabilecektir. Kazanılan Money’ler hem Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında hem de Migros Grup mağazalarında kullanılabilecektir. Kampanyadan bir müşteri sadece 1 kez yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money Club veya Positive Card’ın hem Money Club hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında Positive Card ve Money Club başvuru formu genel şartları geçerlidir. Petrol Ofisi ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya ve kart kayıtlılık detayları için www.moneyclubkart.com , www.petrolofisi.com.tr web sitelerini ziyaret edebilir, sorularınız için 444 10 44 Migros Çağrı merkezi veya 0800 211 02 29 – 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.


   


Domino's Pizza Kampanyası
 
 

Domino's Pizza Kampanyası

Kampanya 27 Şubat – 13 Mart 2015 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan 5M Migros mağazalarında geçerlidir. Kampanyaya dahil olan mağazalarda 2 TL karşılığında kasada satılan ve 2.fiş olarak müşteriye verilen fırsat kuponu ile 1 adet Büyük Boy Cazip Pizza + 1 Orta Boy Cazip Pizza + 1lt.Coca-Cola 67,79 TL yerine 31,90 TL olacaktır. Kampanyaya dahil olan mağazaların listesini aşağıda bulabilirsiniz.
Kampanyaya dahil olan mağazaları öğrenmek için tıklayınız.


   


Tek seferde 20tllik paketli taze balık alışverişine 5 Money
 
 

Tek seferde 20tllik paketli taze balık alışverişine 5 Money

19 Şubat - 4 Mart 2015 tarihleri arasında taze balık servis reyonu olmayan Migros, 5M, Migrosjet, Tansaş mağazaları veya Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kartlar ile Paketli Taze Balık ürünlerinden tek seferde yapılacak 20 TL ve üzeri alışverişlerde 5 Money hediye edilecektir. Kampanyaya Kılıç ve Alarko Leroy markalı tüm ürünler dahildir. Kazanılan Money’ler 2 gün içinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir alışverişte en fazla 5, kampanya dönemi boyunca en fazla 10 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşmış Money Club Kart’lar kampanya kapsamında değildir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, “MONEY” yazarak 5818’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Money Club Kart’ında cep telefonu bilgisi olan müşteriler kampanyaya dahil edilecektir. Cep numarası kayıtlı olmayan müşterilerin kampanyaya katılabilmeleri için cep telefonu bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.   


Hindi, tavuk, Money'de bolluk!
 
 

Hindi, tavuk, Money'de bolluk!

5-18 Şubat 2015 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, MigrosJet, Tansaş mağazaları veya Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 15 TL ve üzer piliç ve hindi ürünü alımı yapan tüketicilerimize 5 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler iki gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015’e kadar kullanılabilecektir. Her alışverişte 5, kampanya dönemi boyunca toplam 10 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, “MONEY” yazarak 5818’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Money Club Kartında cep telefonu bilgisi olan müşteriler kampanyaya dahil edilecektir. Cep numarası kayıtlı olmayan müşterilerin kampanyaya katılabilmeleri için cep telefonu bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.   


Pirinç, bulgur, bakliyat, Money’leri cebe at!
 
 

Pirinç, bulgur, bakliyat, Money’leri cebe at!

22 Ocak-4 Şubat 2015 tarihleri arasında Migros, 5M, Migrosjet, Tansaş mağazaları veya Sanal Marketten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kartlar ile bakliyat, pirinç veya bulgur ürünlerinden tek seferde yapılacak 15 TL ve üzeri alışverişlerde 5 Money hediye edilecektir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir alışverişte en fazla 5, kampanya dönemi boyunca en fazla 10 Money kazanılabilir. Kampanyaya her marka bakliyat, pirinç ve bulgur ürünü dahildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşmış Money Club kartlar kampanya kapsamında değildir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, “5MONEY” yazarak 5818’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Money Club Kartında cep telefonu bilgisi olan müşteriler kampanyaya dahil edilecektir. Cep numarası kayıtlı olmayan müşterilerin kampanyaya katılabilmeleri için cep telefonu bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. SMS gönderim ücretleri, müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.   


 
 


   


Doğuş Çay - Volkswagen Golf
 
 

Doğuş Çay - Volkswagen Golf

Bu kampanya Doğuş Çay ve Gıda Mad. Üretim. Paz. İth. İhr. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 11.12.2014 tarihli ve 52739871 – 255.01.02/3989-9956 sayılı izni ile 18.12.2014 (09:00) – 07.01.2015 (22.00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim San. Tic. A.Ş.’nin tüm ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 15 TL ve katları tutarında (her 15 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilecektir. Üyelik bilgileri eksik olan veya kayıtlı olmayan kart sahibi tüketicilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kart üyelik bilgilerinin güncelliği doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Çekilişte 1 kişi Volkswagen Golf 1.2 TSI BMT 105 PS Midline Plus Man 2015 model Otomobil, 10 kişi Apple iPhone 6 16 GB Cep telefonu (Hat + Kart Hariç), 5 kişi Sony PS4 500 GB Oyun Konsolu, 10 kişi Vestel Smart 42PF7175 42” Led TV, 30 kişi Arçelik K8025 T Lal Serisi Çay Makinesi ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 22.01.2015 tarihinde, saat 11.00’da Markera Çekiliş ve Org. Hizm. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli /İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 27.01.2015 tarihli Birgün gazetesi Türkiye baskısında duyurulucaktır. Kimliği ve alışveriş belgesi ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu çekilişe Doğuş Çay ve Gıda Mad. Üretim. Paz. İth. İhr. A.Ş., Migros Ticaret A.Ş. ve Markera Çekiliş ve Org. Hizm. Tic. Ltd. Şti. Çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez nakde veya mala çevrilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye hafta içi 09:00 – 17:00 saatleri arasında 0212 266 54 03 nolu Markera Kampanya Danışma Hattından ulaşabilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.   


Money Bonus 60 Money Kampanyası
 
 

Money Bonus 60 Money Kampanyası

Kampanya 6 Kasım- 6 Aralık 2014 tarihleri arasında Money Bonus ile Migros, Tansaş, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet veya Migros Sanal Market’ten farklı günlerde ve tek seferde 3 kere 100 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda geçerlidir. Kampanyaya katılım için ilk harcamadan önce ‘’MARKET’’ yazıp 3340‘a SMS gönderilmelidir. Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyadan her müşteri sadece bir defa faydalanabilir ve en fazla 60 TL Money kazanabilir. Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve sanal pos işlemleri dahildir. Taksitli işlemler, ekspres limit ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kazanılan Money’ler, 16 - 26 Aralık 2014 tarihleri arasında kazanılan kart ile sadece Migros, Tansaş, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet veya Migros Sanal Market’te kullanılabilecektir. Kullanılmayan Money’ler, geri alınacaktır. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir. Kampanyada işlemler Garanti POS'undan geçmelidir. Kampanyadan yararlanmak için işleme Money Bonus ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus ile yapılması gerekmektedir. Gönderilen SMS’ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Katılım SMS’leri operatör tarifesinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için www.moneybonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.   


Jacobs Millicano Money Kampanyası
 
 

Migros'un 60. Yıl Sürprizi

Kampanya 6 Kasım-6 Aralık 2014 tarihleri arasında Money Bonus ile Migros, Tansaş, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet veya Migros Sanal Market’ten farklı günlerde ve tek seferde 3 kere 100 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda geçerlidir. Kampanyaya katılım için ilk harcamadan önce “MARKET’’ yazıp 3340’a SMS gönderilmelidir. Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyadan her müşteri sadece bir defa faydalanabilir ve en fazla 60 TL Money kazanabilir. Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve sanal pos işlemleri dahildir. Taksitli işlemler, ekspres limit ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kazanılan Money’ler, 16-26 Aralık 2014 tarihleri arasında kazanılan kart ile sadece Migros, Tansaş, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet veya Migros Sanal Market’te kullanılabilecektir. Kullanılmayan Money’ler geri alınacaktır. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir. Kampanyada işlemler Garanti POS’undan geçmelidir. Gönderilen SMS’ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Katılım SMS’leri operatör tarifesinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için www.moneybonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.   


Jacobs Millicano Money Kampanyası
 
 

Lezzet Dolu Şarküteri Bol Money Hediyeli

6-19 Kasım 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazaları Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 20 TL tutarındaki et şarküteri servis reyonu alışverişine 3 Money hediye edilecektir. Kampanya servis reyonunda satılan füme, jambon, salam, kavurma, pastırma, sosis, sucuk ürünlerinde geçerlidir. Hediye Money’lerin son kullanma tarihi 31 Aralık 2014’dür. Kazanılan Money’ler iki gün içinde karta yüklenecektir. Her alışverişte 3 Money, kampanya kapsamında toplamda 6 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.   


Jacobs Millicano Money Kampanyası
 
 

Jacobs Millicano Money Kampanyası

23 Ekim-5 Kasım 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros ve Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club kart özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 20 TL’lik Jacobs Monarch Millicano ürün alışverişine 3 Money hediye edilecektir. Kazanılan moneyler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir.Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir.Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.1 Money, 1 TL’dir.   


Tatlıları Kaşıkla,Moneyleri Topla
 
 

Tatlıları Kaşıkla,Moneyleri Topla

23 Ekim-5 Kasım 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 10 TL tutarındaki tüm toz tatlı, paketli tatlı, hamur ve pasta malzemeleri ürünü alışverişlerine 3 Money hediye edilecektir. Hediye Money’lerin son kullanma tarihi 31 Aralık 2014’tür. Kazanılan Money’ler iki gün içinde karta yüklenecektir. Her alışverişte 3 Money, kampanya kapsamında toplamda 6 Money kazanabilirsiniz. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.   


Petrol Ofisi Çifte Kazan Kampanyası
 
 

Petrol Ofisi Çifte Kazan Kampanyası

Kampanya,17 Ekim- 19 Kasım 2014 tarihleri arasında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından, Migros, Tansaş, Macrocenter, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Positive Card ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından ve Migros Grup mağazalarından tek seferde ilk 100’er TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri, 10 TL değerinde Money ve 10 TL değerinde Positive puan, ikinci 100’er TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri ise ilave olarak 15 TL değerinde Money ve 15 TL değerinde Positive puan olmak üzere toplam 50 TL değerinde puan kazanabilecektir. Hediye puan kazanmak için Petrol Ofisi istasyonlarında ve Migros Grup mağazalarında, her iki alımın da aynı kart ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Harcamaların farklı kartlar ile yapılması halinde ödül kazanılamayacaktır. Hak kazanan kart sahiplerinin ödül puanları, 26 Kasım 2014’te alım yapılan karta yüklenecek ve 31 Aralık 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir. Migros Grup mağazalarından yapılan alışverişlerde harcama tutarına alkollü ürünler, sigara, operatör TL yükleme ürünleri, puan kullanımları, alışverişte kazanılan anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak alışverişler tüm akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerlidir ancak kampanya ve indirimler ile birleştirilmeyecektir. Petrol Ofisinde kazanılan Positive puanlar sadece Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında kullanılabilecektir. Kazanılan Money’ler hem Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında hem de Migros Grup mağazalarında kullanılabilecektir. Kampanyadan bir müşteri sadece 1 kez yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money Club veya Positive Card’ın hem Money Club hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması gerekmektedir. Her iki programa kayıtlı olmayan kartlar kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanya kapsamında Positive Card ve Money Club başvuru formu genel şartları geçerlidir. Petrol Ofisi ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya ve kart kayıtlılık detayları için www.moneyclubkart.com , www.positivecard.com.tr veya www.petrolofisi.com.tr web sitelerini ziyaret edebilir, sorularınız için 444 10 44 Migros Çağrı merkezi veya 0800 211 02 29 – 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.   


Çevre Dostu Frosch ile yemyeşil bir doğa
 
 

Çevre Dostu Frosch ile yemyeşil bir doğa

23 Ekim - 9 Kasım 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, MigrosJet ve Sanal Market?ten Money Club Kart,Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılan her 20 TL?lik Frosch ürün alışverişine Tema vakfından müşteri adına fidan dikimi gerçekleştirilecektir.Fidan dikimi ile ilgili bilgilendirme her 20 TL?lik Frosch ürün alışverişi sonrasında SMS ile yapılacaktır. SMS bilgilendirmesi alınabilmesi için cep telefon bilgisinin Money Club Kart?a kayıtlı olması gerekmektedir. Kampanya toplamda 5000 adet fidan ile sınırlıdır. Kişi başı fidan dikimi, en fazla 1 adet olacaktır.   


Money Club Kart ile Finish Hepsi bir arada 84'lü tab...
 
 

Money Club Kart ile Finish Hepsi bir arada 84'lü tab...

23 Ekim-5 Kasım 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros ve MigrosJet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club kart özellikli diğer kartlar ile yapılacak Finish Hepsi Bir Arada 84’lü Tablet alışverişine 20 Money hediye edilecektir. Kazanılan moneyler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir.Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir.Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.Bir Money Kart ile en fazla 60 Money kazanılabilir.1 Money, 1 TL’dir.   


Lipton İle İyiliği Migros'ta Yudumla
 
 

Lipton İle İyiliği Migros'ta Yudumla

9-22 Ekim 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros ve MigrosJet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile ile tek seferde 15 TL’lik Lipton Poşet Çay alışverişine özel tasarım demlik hediye edilecektirKampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılmadıysa, indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır. Maksimum 5 adet hediye ürün alınabilir.   


Money'den güzel hediye!
 
 

Money'den güzel hediye!

9-22 Ekim 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, MigrosJet, Tansaş mağazaları veya Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlarınızla yapacağınız tek seferde 30 TL tutarındaki kozmetik alışverişine 3 Money hediye edilecektir. Kampanyaya tüm makyaj, yüz bakım, vücut&el bakım ürünleri, deodorant ve parfümler, ağız bakım, saç bakım ürünleri, tıraş malzemeleri, vücut şampuanları ve banyo malzemeleri, güneş bakım ürünleri, ağda ve tüy dökücü ürünler dahildir. Hediye Money’lerin son kullanma tarihi 31 Aralık 2014’tür. Kazanılan Money’ler iki gün içinde karta yüklenecektir. Her alışverişte 3 Money, kampanya kapsamında toplamda 6 Money kazanabilirsiniz. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.   


Kışın vazgeçilmezi züccaciye ürünleri şimdi Money hediyeli!
 
 

Kışın vazgeçilmezi züccaciye ürünleri şimdi Money hediyeli!

9-22 Ekim 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli diğer kartlar ile bu sayfada yer alan ürünlerden hediye Money kazanılabilir. Kazanılan Money’ler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2014’e kadar kullanılabilecektir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.   


Omo'dan Akaryakıt veya Otogaz Hediye!
 
 

Omo'dan Akaryakıt veya Otogaz Hediye!

9-22 Ekim 2014 tarihleri arasında Migros,5M Migros,MigrosJet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart,Money Bonus ya da Money Club özellikli digger kartlar ile yapılacak tek seferde 20 TL ve üzerindeki Omo Deterjan alışverişinize Petrol Ofisi’nden sadece akaryakıt ve otogaz alışverişinizde geçerli 10 TL karşılığı 1000 Positive puan hediye edilecektir.Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir.Eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.Kazanılan Positive puanlar Money Club Kart’ınıza 27 Ekim tarihinde yüklenecek ve en geç 29 Kasım 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir.Kullanılmayan puanlar 30 Kasım 2014 tarihinde silinecektir.Petrol Ofisi istasyonlarındaki akaryakıt ve otogaz alışverişinizi aynı Money Club Kart’ınız ile yaparak puanlarınızı kullanabilirsiniz.Her Money Club üyesi kampanyadan en fazla 3 defa yararlanabilir ve toplamda 30 TL değerinde Positive puan kazanabilir.   


Migros'tan Uçuran anadolujet Fırsatı
 
 

Migros'tan Uçuran anadolujet Fırsatı

Kampanya 1 Ekim 2014 – 15 Ekim 2014 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan 5M Migros mağazalarında geçerlidir. Kampanya kapsamında AnadoluJet uçuşlarında geçerli olan fırsat kuponlarının 1 Ekim 2014 – 15 Ekim 2014 tarihleri arasında satın alınması ve biletlemenin 1 Ekim 2014 – 18 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılması gerekmektedir. Kampanyaya dahil olan mağazalarda kasalarda 3 TL ve 4TL karşılığında satılan ve 2.fiş olarak müşteriye verilen fırsat kuponları 01 Kasım 2014 - 31 Aralık 2014 tarihleri arasındaki Sabiha Gökçen Havalimanı varışlı ve çıkışlı seferlerde tek yön uçuş biletlerinde 25 TL, çift yön uçuş biletlerinde 45 TL indirim sağlayacaktır. Fırsat kuponları ile alınacak biletler promosyonlu ve promosyonsuz tüm ücret sınıflarında geçerli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı varışlı ve çıkışlı direkt uçuşlarda geçerlidir. Fırsat kuponu altında bulunan kod, www.anadolujet.com üzerinden yapılan biletleme işlemlerinde, ödeme ekranında “kredi kartı ile ödemek istiyorum” opsiyonu altında bulunan Migros Kampanya kodu alanına yazılmalı ve Onayla butonuna tıklanmalıdır.KAMPANYAYA DAHİL OLAN MAĞAZALAR
Mağaza Adı İl İlçe
5M BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
5M ANKARA ANKARA YENİMAHALLE
5M SİLİVRİ İSTANBUL SİLİVRİ
5M KAYSERİ KAYSERİ MELİKGAZİ
5M STARCITY YENİBOSNA İSTANBUL BAHÇELİEVLER
5M AFYON AFYONKARAHİSAR MERKEZ
5M TORİUM İSTANBUL ESENYURT
5M ERYAMAN ANKARA ANKARA ETİMESGUT
5M ADANA OPTİMUM ADANA YÜREĞİR
5M İNEGÖL BURSA BURSA İNEGÖL
5M AKBATI İSTANBUL ESENYURT
5M FORUM KAYSERİ KAYSERİ MELİKGAZİ
5M KONACIK BODRUM MUĞLA BODRUM
5M MALL OF İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
5M KUŞADASI AYDIN KUŞADASI
5M DİYARBAKIR DİYARBAKIR MERKEZ


   


Bayram Gelir Hoş Gelir
 
 

Bayram Gelir Hoş Gelir

Kampanya sadece MMM, 5M Migros ve Maxi Tansaş mağazalarında geçerlidir. Çekler sadece 13 yaş altı çocuklara, bayramın ilk günü, 4 Ekim’de dağıtılacak, fakat indirim 4-12 Ekim 2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Çekler, 5 TL’lik alıma kadar bisküvi, çikolata, oyuncak ve sütlerde ücretsiz alışveriş sağlayacaktır. Çeklerin kullanımı ancak Money Club Kart ile gerçekleştirilebilecektir. Kampanya, mağazalardaki çek adedi ile sınırlıdır. Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir.   


Cep numaramla money club fırsatları yanında
 
 

Cep numaramla money club fırsatları yanında

Müşteri Tanıma Sistemi Money Club Kart’ınıza tanımlı cep telefonunuz ile geçerlidir. Yat, Otel, Restoran, Servis, Shell, Money Pro, Macrocenter, Toptan Kart tipleri uygulamaya dahil değildir. Cep telefonu güncellemelerinizi 444 10 44 Money Club Çağrı Merkezi’nden, www.moneyclubkart.com web sitesinden ve Migros mağazalarında bulunan Kiosk cihazlarından güncelleyebilirsiniz.   


1 money= 25 Mil Kampanyası
 
 

1 money= 25 Mil Kampanyası

Kampanya 31 Ekim 2014 tarihine kadar Migros, 5M Migros, Tansaş, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles & Smiles üyesi olunması ve Money Club Kart özellikli ve Miles & Smiles TK numarası ile kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olmak için “Mil” boşluk Money Club Kart numarası boşluk TK numarasının 5818’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya katılımı için SMS ile gönderilen Money Club Kart hesabına kayıtlı ad – soyad bilgisi ile TK no bilgisi paylaşılan Miles & Smiles hesabına kayıtlı karta kayıtlı ad – soyad bilgisinin aynı olması gerekmektedir. Başarı ile kayıt olunduktan sonra, bu tarihten itibaren kampanyaya kayıtlı Money Club özellikli kart ve bu karta bağlı kartlar Migros, 5M Migros, Tansaş, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten yapılan alışverişlerden kazanılan Money’ler 1 Money = 25 Mil çarpanı ile kampanyaya katılım esnasında verilen TK hesabına bonus mil olarak yüklenecektir. Hak edilen bonus millerin yüklenmesi yapılmadan önce SMS ile onay alınarak her ayın 10. gününe kadar Miles & Smiles Hesaplarına yüklenecektir.Yapılacak olan alışverişlerde mil kazanımı için mil programına kaydedilen Money Club Kart’ın veya o kartın bağlı olduğu hesaptaki kartlardan herhangi birinin kullanılması gerekmektedir. Toplam harcama tutarına yeniden satış amaçlı alışverişler dahil olmayacaktır. Yeniden satış amaçlı alışverişler tespit edildiğinde bu alışverişlerden elde edilen bonus miller geri alınacaktır. Kampanya sonuna kadar bir hesap en fazla 50.000 bonus mil kazanabilir. Her Money Club özellikli kart, bu karta bağlı diğer kartlarla beraber 1 adet Miles & Smiles üyeliği ile kayıt olabilir. Mil kullanımlarında Miles & Smiles programı genel kural ve koşulları geçerlidir.