Bayram Şekeri Money Kampanyası
 
 

Bayram Şekeri Money Kampanyası

Kampanyalar, 23 Haziran – 6 Temmuz 2016 tarihlerinde Migros ve Sanal Market’ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Tek seferde 30 TL ve üzeri bayram şekeri – bayram çikolatası alışverişine Money Club Kart ile 5 Money, Money Bonus Kart ile 10 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2016’ya kadar kullanılabilecektir. Kampanya dönemi boyunca yukarıdaki her bir kampanyadan en fazla 1 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818’e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


   


Uzman Kasap Money Kampanyası
 
 

Uzman Kasap Money Kampanyası

Kampanya 23 Haziran – 6 Temmuz 2016 tarihlerinde Migros ve Sanal Market’ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Tek seferde 20 TL ve üzeri Uzman Kasap Markalı köfte ürünü alışverişine 10 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2016’ya kadar kullanılabilecektir. Kampanya dönemi boyunca en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818’e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


   


Güneş Bakım Ürünleri Money Kampanyası
 
 

Güneş Bakım Ürünleri Money Kampanyası

Kampanya 23 Haziran – 6 Temmuz 2016 tarihlerinde Migros ve Sanal Market’ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Tek seferde 35 TL ve üzeri Güneş yağ,krem ve losyon alışverişine 10 Money hediye edilecektir. Insert ürünleri dahil değildir. Kazanılan Money’ler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2016’ya kadar kullanılabilecektir. Kampanya dönemi boyunca en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818’e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


   


Dimes Fidan Kampanyası
 
 

Dimes Fidan Kampanyası

23 haziran – 6 Temmuz 2016 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazalarında veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 2 adet Dimes 6*200 ML ya da Dimes 1 LT Tetra Pak ürünlerinden alımınız sonrasında Tema Vakfı’ndan adına fidan dikimi gerçekleştirilecektir. Kampanyadan sadece kayıtlı kartlar yararlanabilir. Fidan dikimi ile ilgili bilgilendirme kampanya sonrasında kısa mesaj ile yapılacaktır. Kısa mesaj alınabilmesi için telefon numaranızın Money Club Kart’ınıza tanımlı olması gerekmektedir. Kampanya toplamda 5000 adet fidan ile sınırlıdır. Kişi başı fidan dikimi en fazla 1 adet olacaktır.


   


Money Bonus ile TV veya Projeksiyon Alımına %10 İndirim
 
 

Money Bonus ile TV veya Projeksiyon Alımına %10 İndirim

3-30 Haziran 2016 tarihleri arasında tüm Migros mağazalarından Money Bonus kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde TV/projeksiyon ürünü alışverişlerinde anında %10 indirim verilecektir. Her müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 1 adet TV/projeksiyon ürününde Money Bonus indirimi kazanabilir. Kampanya kapsamında yapılması gereken alışverişlerde kasa işlemine Money Bonus kredi kartı ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 gün içerisinde Money Bonus’unuza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır. Detaylar moneyclubkart.com ve moneybonus.com.tr’de yer almaktadır.


   


Pınar - MCK ile tek seferde 10 TL'lik Pınar et şarküteri ve donuk ürün alımına 1 çekiliş hakkı
 
 

Pınar - MCK ile tek seferde 10 TL'lik Pınar et şarküteri ve donuk ürün alımına 1 çekiliş hakkı

10.05.2016 saat 10:00 ile 10.07.2016 saat 22:00tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market mağazalarından tek seferde 10 TL ve katları tutarında (her 10 TL için bir çekiliş hakkı) Pınar Entegre Et ve Un San. A.Ş.’ ye ait şarküteri ve donuk ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı satın alan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli ( Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card ) kart sahiplerine çekilişe katılma hakkı verilecektir. Çekiliş sonucunda, 20 kişiye Iphone 6 16 GB( Hat ve Kart Hariçtir ), 20 kişiye Ipad Mini 4 Wifi 16 GB, 30 kişiye Play Station 4 500 GB, 20 kişiye Apple Watch Sport 38 MM, 40 kişiye GoPro Hero4 Session ikramiyesi verilecektir.


   


Money Bonus Kart ile 100 TL ve üzeri alışverişlerde Ramazan kolilerinde %25 Money
 
 

Money Bonus Kart ile 100 TL ve üzeri alışverişlerde Ramazan kolilerinde %25 Money

26 Mayıs - 8 Haziran 2016 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Bonus kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlerde ramazan kolisi ürününe %25 indirim verilecektir. Her müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 3 defa kampanyadan yararlanabilir. Kampanya kapsamında yapılması gereken alışverişlerde kasa işlemine Money Bonus kredi kartı ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 gün içerisinde Money Bonus’unuza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır. Detaylar moneyclubkart.com ve money.com.tr’de yer almaktadır.


   


Kent – MCK ile tek seferde 10 TL ve katları tutarında Oreo alışverişine çekiliş hakkı
 
 

Kent – MCK ile tek seferde 10 TL ve katları tutarında Oreo alışverişine çekiliş hakkı

Bu kampanya Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. adına MPİ’nin 23.05.2016 tarih ve 58259698-255.05.02/1350-4154 sayılı izni ile, 26.05.2016 SAAT: 09:00 – 08.06.2016 SAAT: 22:00 tarihleri arasında,Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanyada Türkiye genelinde tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market Mağazalarından tek seferde 10TL ve katları tutarında (her 10TL için bir çekiliş hakkı)Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.’ye ait Oreo 38gr, Oreo 95gr, Oreo 228gr, Oreo 456gr ürünlerinden satın alan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart,Positive Card)) kart sahiplerine çekilişe katılma hakkı verilecektir. Talihliler, 24.06.2016 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Şişli / İstanbul (Toplantı Salonu) adresinde saat 10:00’da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye olarak, 250 kişi kapsamdışında EURO 2016 Futbol Topu ikramiyesi kazanacaktır. Kampanya yalnızca Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahiplerine yöneliktir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kart üyelik bilgilerinin güncellenmesi, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Migros Ticaret A.Ş., Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş.ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.


   


İyi tavuğun hikayesi
 
 

İyi tavuğun hikayesi