Fanta festival tadında
 
 

Fanta festival tadında

Bu kampanya COCA–COLA Satış ve Dağıtım A.Ş. tarafından MPİ’nin 17.07.2014 tarih ve 24951361-255.01.02/2281-5966 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 01.08.2014 SAAT: 10.00 – 14.09.2014 SAAT: 22.00 tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazaları'ndan, Sanal Market'ten Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart) kartlar ile gün içerisinde tek seferde 5 TL ve katları tutarında (her 5 TL için bir çekiliş hakkı) Fanta ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı satın alanlar çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. Talihliler, 02.10.2014 tarihinde 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 KAT:5 Fulya-Şişli/İSTANBUL (Hedef Toplantı Salonu) adresinde saat 10:30’da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekilişte 5 kişiye Sony PS4 500 GB Black Konsol, 10 kişiye PS Vita 3G + Wifi Portatif Oyun Konsolu ve Milli Piyango kapsamı dışında 500 kişiye PHILIPS MP3 PLAYER SA5MXX02KN/12 ikramiyesi verilecektir. Kazanan talihliler, 08.10.2014 tarihinde BİRGÜN gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 23.10.2014 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 07.11.2014 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye teslimatında fiş/fatura ibrazı zorunludur. Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club&More, Servis Kart, Money Club logolu Shell Club Smart Card) kart sahiplerine çekiliş hakkı verilecektir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club&More, Servis Kart, Money Club logolu Shell Club Smart Card) kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Çekilişe 18 yaşından küçükler, Migros Ticaret A.Ş. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizm. Ltd. Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliye aittir. Bu kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.   


P&G Engel tanımayanlar
 
 

P&G Engel tanımayanlar

Siz de P&G ürünlerinden alarak Belçika’daki
Özel Olimpiyatlar yolunda destek vermeye devam edin!   


Ambre Solaire - Avea Kampanyası
 
 

Ambre Solaire - Avea Kampanyası

Kampanya, 31.07.2014 – 31.08.2014 arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlardan yapılacak en az 1 adet Garnier Ambre Solaire markalı ürün alışverişlerinde geçerlidir. Kampanyaya katılım için alışveriş sonrasında kasa fişinde çıkacak şifreyi 8151’e gönderen katılımcılar, kampanya hediyesi olarak Avea yurt içi kullanımlarda geçerli haftalık 100 Dakika konuşma paketi kazanacaklardır. Kazanılan hediye dakikaları transfer edilemez. Şifre tek kullanımlıktır. Her bir yeni şifre ile kampanyaya tekrar katılım sağlanabiir. Hediye dakika yüklemesi şifreyi gönderdikten sonra 48 saat içinde yapılacaktır. Kampanya katılım ücreti Avea aboneleri için 0,6 TL (KDV ve ÖİV dâhil) dir. Şifrelerin son gönderim tarihi 30.09.2014 dür. Bu tarihten sonra gönderilen şifreler kabul edilmeyecektir.   


Palmolive ve Hacı Şakir alışverişine 5 Money
 
 

Palmolive ve Hacı Şakir alışverişine 5 Money

31 Temmuz – 13 Ağustos tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 20 TL’lik Colgate – Palmolive ürün alışverişine 5 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 311 Aralık 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. 1 Money, 1TL’dir.   


Money'den zıpkın gibi kampanya
 
 

Money'den zıpkın gibi kampanya

31 Temmuz-13 Ağustos 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Tansaş mağazalarında ve Migros Sanal Market’te, Money Club Kart, Money Bonus ve Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak alışverişlerde tek seferde 30 TL ve üzeri taze balık reyonu alışverişine 5 Money hediye edilecektir. Bir alışverişte en fazla 5, kampanya dönemi boyunca en fazla 15 Money kazanılabilir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve 31 Aralık 2014’e kadar kullanılabilecektir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Kampanya taze balık reyonu olan mağazalarda geçerlidir.   


Haydi buyurun kazanmaya
 
 

Haydi buyurun kazanmaya

31 Temmuz-13 Ağustos 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Tansaş mağazalarında ve Migros Sanal Market'te, Money Club Kart, Money Bonus ve Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak alışverişlerde tek seferde 20 TL ve üzeri yapılacak soğuk meze ve çiğ köfte servis reyonu alışverişine 5 Money hediye edilecektir. Bir alışverişte en fazla 5, kampanya dönemi boyunca en fazla 15 Money kazanılabilir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve 31 Aralık 2014'e kadar kullanılabilecektir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Kampanya çiğ köfte ve soğuk meze servis reyonu olan mağazalarda geçerlidir.   


5M MİGROS'tan Benzersiz Joygame Fırsatı!
 
 

5M MİGROS'tan Benzersiz Joygame Fırsatı!

Kampanya 25 Temmuz 2014 – 8 Ağustos 2014 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan Tansaş mağazalarında geçerlidir. Kampanyaya dahil olan mağazalarda 3 TL karşılığında kasada satılan ve 2.fiş olarak müşteriye verilen fırsat kuponu, 8 Eylül 2014 tarihine kadar, www.joygame.com üzerinden yapılacak Wolfteam oyun yüklemelerinde kullanılabilir. Tek kullanımlık fırsat kuponu ile tek seferde yapılacak 25 TL’lik yükleme ile 50 TL değerinde Wolfteam paketi kazanılacaktır. 50 TL değerinde Wolfteam paketi kazanmak için minimum 25 TL yükleme yapılması gerekmektedir. Tek seferde 25 TL üzeri yükleme yapılsa dahi 50 TL değerinde Wolfteam Paketi kazanılacaktır. Fırsat kuponunun alt kısmında bulunan şifrenin, bakiye yükleme sırasında gerekli alana girilmesi gerekir. Fırsat kuponu başka bir promosyon ile birlikte kullanılmaz ve tek kullanımlıktır. Tansaş kasalarından 3 TL karşılığında sahip olabileceğiniz fırsat kuponu Türk Ticaret Kanunu anlamında çek değildir. Fırsat kuponunun kaybolmasından Joygame ve Migros T.A.Ş sorumlu tutulamaz. Kampanyaya dahil olan mağazaları www.tansas.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz. Bu broşür kampanyayı tanıtıcı materyaldir. Kampanyada fırsat kuponu satışları 100.000 adet ile sınırlıdır.

50 TL’lik Wolfteam Hediye Paketi İçeriği:
- 7 Günlük AKEI-47 PT
- 1 Günlük C-95 AT
- 7 Günlük Çin Bombası
- 1 Günlük CXE4-Storm PX
- 7 Günlük EF-2000 LIMITED
- 1 Günlük ESL-8 AT
- 1 Günlük Havai Fişek Bombası
- 1 Günlük Halloween Grenade
- 1 Günlük Illude Vaganova Ivanov
- 30 Günlük Sıfır Ceza Etkisi
- 7 Günlük Yeniden Doğuş Süresi Sıfırlama

Kampanyanın Geçerli Olduğu Mağazalar için tıklayınız   


Beypiliç - Burger King Kampanyası
 
 

Beypiliç - Burger King Kampanyası

Kampanya 17-30 Temmuz tarihleri arasında Migros, Migros Jet, 5M Migros, Tansaş mağazalarında ve Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 15 TL ve üzeri Beypiliç taze ve işlenmiş ürün alışverişlerinde geçerlidir. İndirimli Burger King menü şifreniz alışverişiniz sonrasında kasa fişinizde çıkacaktır. Her Money Club üyesi kampanyadan sınırsız yararlanabilir. Kampanyada kazanılan şifreler 30 Eylül 2014 tarihine kadar, Edirne Kapıkule, Havalimanı ve Mobil Burger King restoranları haricindeki tüm Burger King restoranlarında geçerli olup, paket serviste geçerli değildir. Kasa fişinizde çıkacak olan tek kullanımlık şifreniz ile Burger King menü ( 1 chicken Royale Sandiviç,1 King Chicken Sandiviç , 6’lı Tenders, 2 Küçük Boy İçecek, 1 Büyük Boy Patates )30,00 TL yerine 14,90 TL’ye satın alınacaktır. Şifrenizi, ödeme sırasında Burger King restoranlarındaki kasa görevlilerine iletmeniz gerekmektedir. Kampanya şifresi başka bir promosyon ile birlikte kullanılmaz ve tek alışveriş için geçerlidir. Kampanya menüsünde yer alan içeceklere portakal suyu, ayran, limonata, çilekli limonata ve milkshake dahil değildir. Kampanya şifrenizin kaybolmasından Burger King® / TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve Migros Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.   


Bugün bayram, Migros'a gelin çocuklar!
 
 

Bugün bayram, Migros'a gelin çocuklar!

Kampanya sadece MMM, 5M ve Maxi Tansaşlarda geçerlidir. Çekler; 5 TL’lik alıma kadar bisküvi, çikolata, oyuncak ve sütlerde ücretsiz alışveriş sağlayacaktır. Çeklerin kullanımı ancak Money Club Kart ile gerçekleştirilebilecektir. Çekler sadece bayramın ilk günü, 28 Temmuz’da dağıtılacak, fakat indirim 28 Temmuz-3 Ağustos 2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya mağazalardaki çek adedi ile sınırlıdır.   


Money Bonus'tan gümbür gümbür hediye!
 
 

Money Bonus'tan gümbür gümbür hediye!

3-30 Temmuz 2014 tarihleri arasında Money Bonus ile Migros, Tansaş, 5M Migros, Migros Jet, Macrocenter mağazalarından veya Sanal Market’ten tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 2’inci 100TL ve üzeri harcamanızda Ramazan Bereket Paketi hediye edilecektir. Ramazan Bereket Paketi 2’inci 100TL ve üzeri işleminizde 100 TL’lik harcama limitiniz haricinde alınmalıdır. Kampanya dahilinde harcamalara alkollü içecekler, sigara,operatör TL ürün yükleme satışları, elektrik/elektronik ürünler ve yeniden Satış Amaçlı Toplu Satın Alımlar dahil değildir. İndirimden yararlanmak için her iki işleme de kasa işlemlerine başlamadan önce Money Bonus’un kasiyere verilmesi ve ödemenin de Money Bonus ile yapılması gerekmektedir. Bir müşteri kampanya toplamında en fazla 1 adet hediye Ramazan Bereket Paketi alabilir. Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır.   


Harekete geç
 
 

Harekete geç

3000 metreye 5 Money Kampanyası 05 haziran-2 Temmuz 2014 tarihleri arasında geçerlidir.Kayıtlı Money Club üyeleri kampanyadan faydalanabilir.Bir günde en fazla beş Money kazanılabilir.Puanlar yürüyüşün yapıldığı günden itibaren 2 İş günü içinde uygulamaya kayıt edilen karta yüklenecek, 31 Aralık 2014 tarihine kadar kullanılabilecektir.   


Cep numaramla money club fırsatları yanında
 
 

Cep numaramla money club fırsatları yanında

Müşteri Tanıma Sistemi Money Club Kart’ınıza tanımlı cep telefonunuz ile geçerlidir. Yat, Otel, Restoran, Servis, Shell, Money Pro, Macrocenter, Toptan Kart tipleri uygulamaya dahil değildir. Cep telefonu güncellemelerinizi 444 10 44 Money Club Çağrı Merkezi’nden, www.moneyclubkart.com web sitesinden ve Migros mağazalarında bulunan Kiosk cihazlarından güncelleyebilirsiniz.   


1 money= 25 Mil Kampanyası
 
 

1 money= 25 Mil Kampanyası

Kampanya 30 Haziran 2014 tarihine kadar Migros, 5M Migros, Tansaş, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli kartlar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles & Smiles üyesi olunması ve Money Club Kart özellikli ve Miles & Smiles TK numarası ile kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olmak için “Mil” boşluk Money Club Kart numarası boşluk TK numarasının 5818’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya katılımı için SMS ile gönderilen Money Club Kart hesabına kayıtlı ad – soyad bilgisi ile TK no bilgisi paylaşılan Miles & Smiles hesabına kayıtlı karta kayıtlı ad – soyad bilgisinin aynı olması gerekmektedir. Başarı ile kayıt olunduktan sonra, bu tarihten itibaren kampanyaya kayıtlı Money Club özellikli kart ve bu karta bağlı kartlar Migros, 5M Migros, Tansaş, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten yapılan alışverişlerden kazanılan Money’ler 1 Money = 25 Mil çarpanı ile kampanyaya katılım esnasında verilen TK hesabına bonus mil olarak yüklenecektir. Hak edilen bonus millerin yüklenmesi yapılmadan önce SMS ile onay alınarak her ayın 10. gününe kadar Miles & Smiles Hesaplarına yüklenecektir.Yapılacak olan alışverişlerde mil kazanımı için mil programına kaydedilen Money Club Kart’ın veya o kartın bağlı olduğu hesaptaki kartlardan herhangi birinin kullanılması gerekmektedir. Toplam harcama tutarına yeniden satış amaçlı alışverişler dahil olmayacaktır. Yeniden satış amaçlı alışverişler tespit edildiğinde bu alışverişlerden elde edilen bonus miller geri alınacaktır. Kampanya sonuna kadar bir hesap en fazla 50.000 bonus mil kazanabilir. Her Money Club özellikli kart, bu karta bağlı diğer kartlarla beraber 1 adet Miles & Smiles üyeliği ile kayıt olabilir. Mil kullanımlarında Miles & Smiles programı genel kural ve koşulları geçerlidir.   


Kartın yanında olmasa bile
 
 

Kartın Yanında Olmasa Bile

SMS olarak iletilen kartsız alışveriş şifresi kasiyere bildirilerek alışverişe devam edilecektir. Kodun geçerliliği 24 saattir. Cep telefonundan kartsız alışveriş şifresi alabilme uygulaması yalnızca kayıtlı ve cep telefonu sistemde tekil olarak bulunan kartlar için geçerlidir. Money Club Kart’ı kayıtsız olan müşteriler 444 10 44’ü arayarak kartlarını kayıt ettirebilirler. Cep telefonu sistemde tekil olarak bulunmayan, birden fazla kartta kayıtlı olarak bulunan müşteriler, kartsız alışveriş uygulamasından yararlanamayacaklardır. Kartsız alışveriş kodu ile yapılan alışveriş, SMS talebini yapan telefonun kayıtlı olduğu hesaba yansıyacaktır.


   


“Migros MağazaM”
 
 

“Migros MağazaM” ile Kartın Olmadan da Alışveriş Fırsatları Yanında!

Perakende sektörünün öncüsü Migros, alışveriş deneyimini dijital eğlenceyle birleştiriyor... Appstore üzerinden Iphone ve Ipad’lere yüklenen “Migros MağazaM” ile müşteriler artık tek tuşla kendilerine en yakın Migros Mağazasını haritadan bulabiliyor, mağazalarda check-in yaparak money puan kazanabiliyor, genel ve kendilerine özel uygulanan kampanyalardan haberdar oluyor, aylık harcamalarını, puan kazanımlarını görebiliyor ve kolay yemek tarifleri ile “bugün ne pişireyim” dedinden kurtuluyorlar.

Migros MağazaM Uygulaması’nın birçok konuda kolaylık sağlayan yeni versiyonu ise geçtiğimiz hafta Appstore’da yerini aldı. Bu versiyonun hayatı kolaylaştıran birçok özelliğinin yanında en önemlisi ”Kartsız Alışveriş imkanı sunması. Money Club kartını yanında taşımayan yada kartı olmayan müşteriler kendilerine Migros MağazaM uygulaması üzerinden “Sanal Kart” yaratarak Money Club’ın tüm avantajlarından yararlanabilme olanağına kavuşuyor. Bunun için yapılması gereken ise çok basit. Uygulama üzerinden tek kullanımlık olarak üretilen Alışveriş Kodunu kasiyere söylemek. Bu sayede Money Club kartın tüm avantajlarından yararlanabildiğiniz gibi çeşitli indirimler ve ödüller de kazanabilirsiniz...

Uygulamaya ait yenilikler bu kadarla da kalmıyor. Müşteriler, uygulama üzerinden kendilerine özel alışveriş listesi oluşturabildikleri gibi aynı hesaba bağlı kartları arasında da bu listeyi paylaşabiliyorlar. Bu sayede bağlı kartları olan aile bireyleri evin eksik listesine kendi telefonlarından rahatlıkla ulaşabiliyorlar.

Uygulamanın getirdiği bir diğer yenilik ise hizmet değerlendirme...Daha iyi hizmetin sağlanabilmesi amacıyla, müşteriler diledikleri mağazayı seçerek ya da check-in yaparak alışverişlerinden sonra aldıkları hizmeti anında değerlendirme şansına sahip oluyorlar.

Migros MağazaM çok yakında Android versiyonu ile google play’de de meraklıları ile buluşacak...