Money Bonus Alkolsüz İçecek Kampanyası
 
 

Money Bonus Alkolsüz İçecek Kampanyası

Kampanya, 13 - 26 Ekim 2016 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Bonus kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Tek seferde 10 TL ve üzeri alkolsüz içecek alışverişine %20 indirim verilecektir. Kampanyadan en fazla 5 TL indirim alınabilir. Kampanya kapsamında yapılması gereken alışverişlerde kasa işlemine Money Bonus kredi kartı ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Alkolsüz içecek kampanyasına tüm gazlı içecekler (enerji içecekleri, malt içecekler, meyveli gazoz, tonik), gazsız içecekler (buzlu içecekler, meyve suları, sporcu içecekleri, şurup ve konsantreler, toz içecekler), su ve maden suları dahildir. Bu kampanya, Erikli 19LT Damacana Su Satışı kampanyası ile birleştirilemeyecektir. Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 gün içerisinde Money Bonus’unuza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır. Detaylar moneyclubkart.com ve moneybonus.com.tr’de yer almaktadır.


   


Uzman Kasap Köfte Money Kampanyası
 
 

Uzman Kasap Köfte Money Kampanyası

13-26 Ekim 2016 tarihlerinde Migros ve Sanal Market’ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde tek seferde 20 TL ve üzeri Uzman Kasap Markalı köfte ürünü alışverişine 10 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2016’ya kadar kullanılabilecektir. Kampanya dönemi boyunca kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılmak için, MONEY yazıp, 5818’e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


   


Kellogg’s Money Kampanyası
 
 

Kellogg’s Money Kampanyası

13-26 Ekim 2016 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 10 TL’lik Ülker Kellogg’s markalı tahıl gevreği alışverişine 2 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2016 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL `dir.


   


Alo Money Kampanyası
 
 

Alo Money Kampanyası

13-26 Ekim 2016 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 20 TL’lik Alo alışverişine 5 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2016 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL `dir.


   


Migros – Petrol Ofisi Çifte Kazan Kampanyası
 
 

Migros – Petrol Ofisi Çifte Kazan Kampanyası

 • Kampanya, 29 Eylül-31 Ekim 2015 tarihleri arasında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından, Migros, 5M Migros, Migrosjet, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus veya Positive Card ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından tek seferde 100 TL ve üzeri, Migros Grup mağazalarından da tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri, 10 TL değerinde Money ve 10 TL değerinde (1000) Positive puanı kampanya döneminde 2 kez, toplam 40 TL değerinde puan kazanabilecektir.
 • Hediye puan kazanmak için Petrol Ofisi istasyonlarından ve Migros Grup mağazalarından yapacağınız harcamalarınızda aynı kartın kullanılması gerekmektedir. Money Club ya da Positive Card alışveriş öncesinde görevliye verilmelidir. Farklı kart kullanılırsa puan yüklenmeyecektir.
 • Hak kazanan kart sahiplerinin ödül puanları, 10 Kasım 2016’da alım yapılan karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir.
 • Migros Grup mağazalarından yapılan alışverişlerde harcama tutarına alkollü ürünler, sigara, operatör TL yükleme ürünleri, puan kullanımları, alışverişte kazanılan anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.
 • Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak alışverişler tüm akaryakıt ve otogaz (yakıt) alımlarında geçerlidir ancak kampanya ve indirimler ile birleştirilmeyecektir.
 • Petrol Ofisinde kazanılan Positive puanlar sadece Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında (yakıt) kullanılabilecektir.
 • Kazanılan Money’ler hem Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında hem de Migros Grup mağazalarında kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan bir müşteri en fazla 2 kez yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money Club veya Positive Card’ın hem Money Club hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında Positive Card ve Money Club başvuru formu genel şartları geçerlidir.


   


SEG 32" LED TV Money Kampanyası
 
 

SEG 32" LED TV Money Kampanyası

 • 1-31 Ekim 2016 tarihlerinde Migros ve Sanal Market’ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kart ile yapılacak SEG 32’’ uydu alıcılı Led TV alışverişine 40 Money hediye edilecektir.
 • Kampanya Migros, 5M Migros, Mjet ve Sanal Market’te geçerlidir.
 • Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2016 ya kadar kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanılabilir.
 • Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan Money kazanılamamaktadır.
 • Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Ürün stok adeti 2000 adettir.
 • Dahil ürünler: SEG 32SC5600 82 EKRAN, SEG 32SD5500 DAHILI, SEG 32" UYDU ALICILI, SEG 32SD5150 82 CM


   


Bayram Şekeri-Çikolatası Money Kampanyası
 
 

Bayram Şekeri-Çikolatası Money Kampanyası

 • Kampanyalar, 01-18 Eylül 2016 tarihlerinde Migros ve Sanal Market’ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Tek seferde 30 TL ve üzeri bayram şekeri – bayram çikolatası alışverişine Money Club Kart ile 5 Money, Money Bonus Kart ile 10 Money hediye edilecektir.
 • Kampanyaya tüm dökme ve paket ikramlık çikolata, lokum, ikramlık draje, ikramlık şekerler dahildir.
 • Cezerye, pestil ve fitil cevizli sucuklar lokum ürünleri kapsamında değildir; kampanya haricidir.
 • Kampanya Migros, 5M, Migrosjet ve Sanal Market’te geçerlidir.
 • Kazanılan Money’ler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2016’ya kadar kullanılabilecektir.
 • Kampanya dönemi boyunca yukarıdaki her bir kampanyadan en fazla 1 kere yararlanılabilir.
 • Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir.
 • Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır.
 • Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818’e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir.
 • Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


   


Febreze Money Kampanyası
 
 

Febreze Money Kampanyası

1-18 Eylül 2016 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 20 TL’lik Febreze ürün alışverişine 4 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2016 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.1 Money, 1 TL’dir.


   


Henkel Çekilişi
 
 

Henkel Çekilişi

01.09.2016(09:00)-18.09.2016(22:00) tarihleri arasında Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek olan çekiliş kampanyası Türkiye genelindeki tüm tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan ve Sanal Market’ten Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait ürün alışverişinde geçerlidir. Müşteriler, alışverişlerinden önce Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kartlarını kasiyerlere sunmaları durumunda; kartların kasa kart okuyucusundan geçirilmesi ile harcama bilgilerinin müşteri hesaplarına aktarılması sağlanmaktadır. Bu şekilde harcamaları takip edilen müşterilere, kampanya döneminde Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait ürünlerden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde yapacakları 20 TL ve katları tutarındaki alışveriş için (her 20 TL’lik alışverişe 1 çekiliş hakkı) çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 300 kişiye 200,00 TL değerinde 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli Jolly Tur Hediye Çeki ikramiyesi verilecektir.


   


Didi Sinema Bileti Çekiliş Kampanyası
 
 

Didi Sinema Bileti Çekiliş Kampanyası

Bu kampanya Çaytaş Gıda Paz. Ve Reklam Hiz. San. Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin **.**.2016 tarihli ve 58259698-255.05.02/***-*** sayılı izni ile 18.08.2016-31.08.2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet veya Sanal Market’ten tek seferde 10 TL ve katları tutarında Didi markalı ürünlerden Money Club Kart özellikli kartlar ile alışveriş yapan 500 kişiye çekilişle çift kişilik sinema bileti (VIP salonlar, İstinyePark, Kanyon, Zorlu, City’s, Akasya sinemaları ve IMAX, IMAX3D, MPX, MPX 3D, 4DX, 4DX3D formatları hariç olmak üzere kalan tüm Cinemaximumlarda ve tüm seanslarda geçerlidir. 3D filmler ve 3D Gözlük bedeli bilete dahildir.) ikramiyesi verilecektir. Detaylar moneyclubkart.com’da.


   


Paketli Sucuklarda Money Kampanyası
 
 

Paketli Sucuklarda Money Kampanyası

4-17 Ağustos 2016 tarihlerinde Migros ve Sanal Market’ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde tek seferde 25 TL ve üzeri paketli sucuk alışverişine 5 Money hediye edilecektir. Kampanyaya tüm paketli sucuklar dahildir. Kazanılan Money’ler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2016’ya kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyalara katılmak için, MONEY yazıp, 5818’e SMS gönderilmesi ya da kasiyere kampanya kayıt talebinin iletilmesi gerekmektedir. Migros Mobil uygulaması ile de kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.


   


Nesfit Money kampanyası
 
 

Nesfit Money kampanyası

4 Ağustos–17 Ağustos 2016 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde yapılacak 15 TL’lik Nestle markalı tahıl gevreği alışverişine 3 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money ‘ leriniz 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2016 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL `dir.


   


Çamlıca Money kampanyası
 
 

Çamlıca Money kampanyası

4 Ağustos–17 Ağustos 2016 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde yapılacak 5 TL’lik Çamlıca ürün alışverişine 1 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money ‘ leriniz 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2016 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL `dir.


   


Money Bonus Temmuz Kampanyası
 
 

Money Bonus Temmuz Kampanyası

 • 7 Temmuz - 3 Ağustos 2016 tarihlerinde Money Bonus kredi kartı ile Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet veya Migros Sanal Market’ten farklı günlerde ve tek seferde, 100 TL ve üzeri ilk alışverişe 5 Money, ikinci alışverişe 10 Money, üçüncü alışverişe 15 Money, toplamda 30 Money hediye edilecektir. Kampanyaya BonusFlaş’la katılanlara üçüncü alışverişte 15 Money yerine 20 Money, toplamda 35 Money hediye edilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonunu tıklanmalı veya MARKET yazarak 3340’a SMS gönderilmelidir.
 • Kampanya sadece Money Bonus kredi kartları için geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır.
 • Money Bonus sahibi her müşteri en fazla bir kanaldan kampanyaya katılabilir. SMS kanalı ile kampanyaya katılması durumunda en fazla 30 Money, BonusFlaş kanalı ile kampanyaya katılması durumunda en fazla 35 Money kazanabilir.
 • Aynı gün içinde yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kazanılan Money’ler 11-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında kazanan kart ile sadece Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet veya Migros Sanal Market’te kullanılabilecektir. 21 Ağustos 2016 ‘dan sonra kullanılmayan Money’ler, geri alınacaktır.
 • Money’ler Bonus Flaş mobil uygulaması, Migros mobil uygulaması ve Migros kiosklarda görüntülenebilecektir.
 • Kampanyaya peşin işlemler ve sanal pos işlemleri dahildir.
 • Taksitli işlemler, ödül puan kullanımları, alkol, sigara, TL yükleme, elektrikli-elektronik ürünler, Ramazan kolileri kampanyaya dahil değildir.
 • İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılan Bonus sahiplerinin kendi kart bilgileri ile uygulamaya giriş yapmaları, SMS ile kampanyaya katılan kart sahiplerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya öncelikle SMS yolu ile katılan kart sahipleri, katılımını iptal ederek tekrar BonusFlaş üzerinden katılım sağlayamayacaklardır.
 • Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS'undan geçmelidir.
 • Gönderilen SMS‘ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Garanti Bankası ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


   


Migros-Cinemaximum Kampanyası
 
 

Migros-Cinemaximum Kampanyası

 • Kampanya 1 Temmuz-30 Eylül 2016 tarihleri arasında, Migros, 5M, Migrosjet ve Migros Sanal Market'ten Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak 10 TL üzeri alışveri alışverişlerde geçerlidir.
 • Tek seferde 10 TL üzeri alışverişlerde, Cinemaximum sinema bileti 10 TL karşılığında satın alınabilecektir. 10 TL harcama tutarına alkol, sigara, TL yükleme, elektrikli-elektronik ürünler, puan kullanımları dahil değildir.
 • Tek seferde 10 TL üzeri alışverişlerde en fazla 2 adet, tek seferde 20 TL üzeri alışverişlerde en fazla 4 adet Cinemaximum sinema bileti alınabilir.
 • Satın alınan Cinemaximum bileti yerine gecen 15 haneli PNR kodu Migros tarafından 2. Kasa fişi (bilgilendirme fişi) üzerine basılacaktır ve 30 Eylül 2016'ya kadar, tüm seanslarda ve 3D filmlerde geçerlidir.
 • Her PNR kodu tek kişilik ve tek girişliktir.
 • PNR kodunuzu Cinemaximum gişe gorevlisine ileterek yer biletinizi alabilirsiniz.
 • Kodlar sadece Cinemaximum gişesinde kullanılabilir, kiosk ve internet satışlarında kullanılamaz.
 • 3D filmler ve 3D Gözlük Bedeli fiyatlara dahildir.
 • VIP salonlar, İstinyePark, Kanyon, Zorlu, City's, Akasya sinemaları ve IMAX, IMAX3D, MPX, MPX 3D, 4DX, 4DX3D formatları hariçtir.
 • Satın alınan Cinemaximum biletleri(kodları) paraya çevirilemez ve iade edilemez.
 • Yaş sınırı bulunan filmlerde, geçerli yaş kategorilerinde olan misafirler tarafından kullanılabilir. Her halukarda 4 yaş altı misafirler sinemaya kabul edilmemektedir.


   


İyi tavuğun hikayesi
 
 

İyi tavuğun hikayesi