Gördüğünüze İnanın 18-19 Mart
 
 

Gördüğünüze İnanın 18-19 Mart

 • Gördüğünüze İnanın Kampanyası, Money Kart ile yapılan her 60 TL’lik alışverişte geçerlidir. Her 60 TL’lik alışverişte kampanyadaki ürünlerden bir tanesi alınabilir. Kampanyaya alkollü içkiler, sigara, operatör, TL ürün yükleme satışları, elektrikli ve elektronik ürünler, ramazan kolisi, bahçe mobilyaları ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde, Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Gördüğünüze İnanın Kampanyası başka kampanya ile birleştirilemez.
   


Taze Balık Money Kampanyası
 
 

Taze Balık Money Kampanyası

 • 14-27 Mart 2019 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market'ten kayıtlı Money özellikli kartlar ile tek seferde 60 TL ve üzeri Taze Balık alışverişine 15 Money hediye edilecektir. Kampanyaya marineli, kaplamalı, füme ve işlenmiş ürünler hariç, tüm taze dökme ve paketli balık çeşitleri dahildir. Kazanılan Money'ler 2 iş günü içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2019'a kadar Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migros Jet mağazalarında ve Sanal Market'te kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money özellikli Yat Kart ve Otel Restoran Kartlarında geçerli değildir. Detaylar www.moneyclubkart.com'da.
   


Paketli Zeytin Money Kampanyası
 
 

Paketli Zeytin Money Kampanyası

 • 14-27 Mart 2019 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten kayıtlı Money özellikli kartlar ile tek seferde 25 TL ve üzeri paketli zeytin alışverişine 10 Money hediye edilecektir. Kampanyaya sadece Migros Mobil uygulamasından kayıt yapılabilir. Kazanılan Money’ler 2 iş günü içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2019’a kadar Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migros Jet mağazalarında ve Sanal Market’te kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money özellikli Yat Kart ve Otel Restoran Kartlarında geçerli değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Kart’lar kampanyaya dahil değildir.
   


Protein Bar ve Sporcu İçeceği Money Kampanyası
 
 

Protein Bar ve Sporcu İçeceği Money Kampanyası

 • 14-27 Mart 2019 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten kayıtlı Money özellikli kartlar ile tek seferde 20 TL ve üzeri proteinbar ve sporcu içeceği alışverişine 8 Money hediye edilecektir. Kampanyaya sadece Migros Mobil uygulamasından kayıt yapılabilir. Kazanılan Money’ler 2 iş günü içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2019’a kadar Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migros Jet mağazalarında ve Sanal Market’te kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money özellikli Yat Kart ve Otel Restoran Kartlarında geçerli değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Kart’lar kampanyaya dahil değildir.
   


Money Bonus Dondurulmuş Gıda Kampanyası
 
 

Money Bonus Dondurulmuş Gıda Kampanyası

 • 14-27 Mart 2019 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Bonus kredi kartı ile yapılacak tek seferde 25 TL ve üzeri Dondurulmuş Gıda alışverişlerinde %15 indirim verilecektir. Kampanyaya dondurma ve buz dahil değildir. Kampanya kapsamında yapılması gereken alışverişlerde kasa işlemine Money Bonus kredi kartı ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Her müşteri en fazla 7,5 TL indirim kazanabilir. Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 iş günü içerisinde Money Bonus kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır. Detaylar moneyclubkart.com ve moneybonus.com.tr’de yer almaktadır.
   


Coca Cola Şekersiz, Fanta ve Schweppes Money Kampanyası
 
 

Coca Cola Şekersiz, Fanta ve Schweppes Money Kampanyası

 • 14 Mart-27 Mart 2019 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten; Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile tek seferde yapılacak 7 TL değerinde Coca-Cola Şekersiz, Fanta, Schweppes ‘in tüm tat ve ambalaj alışverişine 2 Money hediye edilecektir. Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 30 Haziran 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. 1 Money, 1 TL'dir. Her kart hamili müşteri aynı kartla satın alacağı toplam tutarın 7 TL’nin kaç katı olup olmadığına bakılmaksızın kampanyadan sadece 1 kere faydalanabilir.
   


Danone Pro+ Çekiliş Kampanyası
 
 

Danone Pro+ Çekiliş Kampanyası

 • Bu kampanya Danone Tikveşli Gıda ve İçecek San. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 07.03.2019 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.2405 sayılı izni ile 14.03.2019(09:00) – 14.04.2019(22:00) tarhileri arasında gerçekleşecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet veya Sanal Market mağazalarından tek seferde 10 TL ve katları tutarında (her 10 TL’ye bir çekiliş hakkı) Danone Tikveşli Gıda ve İçecek San. ve Tic. A.Ş.’nin Danone Pro Yoğurt ve Danone Pro Süt ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı satın alan Money Kart, Money Bonus veya Money özellikli kart sahibi tüketicilere çekiliş hakkı verilecektir. Çekilişte 10 kişi 3.068,00 TL değerinde GoPro Aksiyon Kamera Hero 7, 20 kişi 588,82 TL değerinde Sony NW-Ws413 Walkman, 100 kişi 182,90 TL değerinde Xiamoi Akıllı Bileklik Mi Band 3, 150 kişi 150 TL’lik Decathlon Hediye Çeki (13.06.2019-31.08.2019 tarihleri arasında, Decathlon mağazalarında ve [http://www.decathlon.com.tr’de] [http://www.decathlon.com.tr'de]www.decathlon.com.tr’de kullanılabilir. Hediye çekleri nakde çevrilemez ve talihliden başkası kullanamaz.) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 03.05.2019 tarihinde, saat 11:00’da Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No:30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter , isteyen herkesin katılımına çık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 07.05.2019 tarihili Güneş Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bu çekilişe Danone Tikveşli Gıda ve İçecek San. ve Tic. A.Ş., Migros Ticaret A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevirlemez. Kart üyelik bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Ad, Soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 nolu Markera Kampanya Danışma Hattı’ndan ulaşabilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
   


Nutella Çekiliş Kampanyası
 
 

Nutella Çekiliş Kampanyası

 • 14.03.2019 (saat:09.00) – 21.03.2019 (saat:22.00) tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazaları’ndan veya Sanal Market’ten tek seferde 15 TL ve katları tutarında (her 15 TL için 1 çekiliş hakkı) Nutella alışverişi yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money &More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşteriler kampanyaya katılacaklardır. Çekilişte 1000 kişi Nutella Tasarımlı Bez Çanta (birim bedeli:*** TL) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 15.04.2019 tarihinde saat 15.00’da U2 Tanıtım Bademlik Mah. Bayrak Sok. No:4-A Sütlüce Beyoğlu-İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 17.04.2019’da www.moneyclubkart.com’da duyurulacaktır. 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya şartları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.moneyclubkart.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.
   


Elektrikli Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Kişisel Bakım Ürünleri Money Kampanyası
 
 

Elektrikli Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Kişisel Bakım Ürünleri Money Kampanyası

 • 28 Şubat – 13 Mart 2019 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten kayıtlı Money özellikli kartlar ile tek seferde 200 TL ve üzeri Elektrikli Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Kişisel Bakım Ürünleri alışverişine 20 Money hediye edilecektir.
 • Kazanılan Moneyler 2 iş günü içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2019’a kadar Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migros Jet mağazalarında ve Sanal Market’te kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir.
 • Money özellikli Yat Kart ve Otel Restoran Kartlarında geçerli değildir.
 • Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır.
 • Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyalara Migros Mobil uygulamasından kayıt yapılabilir.
 • MONEY yazıp, 5818’e SMS göndererek ya da kasiyere kampanya kayıt talebi iletilerek de kampanyaya kayıt yapılabilir.
 • SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
   


Money Bonus Kampanyası
 
 

Money Bonus Kampanyası

 • 28 Şubat - 13 Mart 2019 tarihleri arasında Money Bonus kredi kartı ile Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet mağazalarından veya Sanal Market’ten farklı günlerde ve tek seferde 2 kez 150 TL ve üzeri alışveriş yapan SMS ile katılan kart sahipleri 30 Money, Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılan kart sahipleri 40 Money kazanacaktır.
 • Kampanyaya katılım için ilk harcamadan önce; “SEPET”  yazıp 3340’a SMS gönderilmeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.
 • Kampanya farklı günlerde ve tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 150 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
 • Kampanya müşteri bazındadır.
 • Money Bonus sahibi her müşteri SMS kanalı ile kampanyaya katılması durumunda en fazla 30 Money, BonusFlaş kanalı ile kampanyaya katılması durumunda en fazla 40 Money kazanabilir.
 • Kazanılan Money’ler 18-28 Mart 2019 tarihleri arasında kazanan kart ile sadece Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet veya Sanal Market’te kullanılabilecektir.
 • Kullanılmayan Money’ler, geri alınacaktır.
 • Kampanya sadece Money Bonus kredi kartları için geçerlidir.
 • Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve sanal pos işlemleri dahildir.
 • Taksitli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılan Bonus sahiplerinin kendi kart bilgileri ile uygulamaya giriş yapmaları, SMS ile kampanyaya katılan kart sahiplerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya öncelikle SMS yolu ile katılan kart sahipleri, katılımını iptal ederek tekrar BonusFlaş üzerinden katılım sağlayamayacaklardır.
 • Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS'undan geçmelidir.
 • Gönderilen SMS‘ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • SMS veya BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılmadan yapılan harcamalar kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
 • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,65 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone için 0,65 TL’dir.
 • Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Garanti Bankası ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Detaylı bilgi için www.moneyclubkart.com.tr ve www.moneybonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
   


Yayla Money Kampanyası
 
 

Yayla Money Kampanyası

 • 28 Şubat-13 Mart tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile tek seferde 10 TL ve üzeri Yayla Hazır Yemek alışverişine (Çorba, Bulgur Pilavı, Pilaki ve Haşlanmış) 2 Money hediye edilecektir.
 • Ürün indirim teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim otomatik olarak yansıtılacaktır.
 • Maksimum 6 Money hediye edilebilir.
 • Kazanılan Money’lerin son kullanım tarihi 30 Haziran 2019’dur.
   


Nestle Kahvaltılık Gevrek Money Kampanyası
 
 

Nestle Kahvaltılık Gevrek Money Kampanyası

 • 28 Şubat - 13 Mart tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile tek seferde yapılacak 18 TL ve üzeri Nestlé Kahvaltılık Gevrek alışverişine 3 Money hediye edilecektir.
 • Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 30 Haziran 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir.
 • Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.
 • 1 Money, 1 TL'dir.
   


Doritos Oyun Kodu Kampanyası
 
 

Doritos Oyun Kodu Kampanyası

 • 28 Şubat-13 Mart 2019 tarihleri arasında Türkiye genelindeki Migros, 5M Migros ve Migros Jet mağazalarından Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile tek seferde Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş’ye ait olan Doritos ürünlerinden 3 süper boy ve üzeri alımda anında Zula, Counter Strike: Global Offensive(Steam), PUBG(Steam), League of Legends oyun kodlarında geçerli 5 TL indirim verilecektir.
 • Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve oyun kodu alışverişi 2 ayrı fişte yapılmalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak için önce Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş. markalı Doritos ürünleri Money özellikli kartlar ile alınmalı,sonrasında ikinci alışveriş olarak tercih edilen oyun kodları yine kartınız ile alınmalıdır.
 • Alışveriş sonrasında almış olduğunuz oyun kodu satış tutarından 5 TL indirim verilecektir.
 • Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamıyorsa, indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.
 • Her Money kart sahibi kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilir.
   


Milka Çekiliş Kampanyası
 
 

Milka Çekiliş Kampanyası

 • Kent Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş. adına MPİ’nin 31.01.2019 tarih ve 24951361-255.01.02-E.1198 sayılı izni ile 01.03.2019 Saat:10.00–31.03.2019 Saat: 22.00 tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm Migros Mağazalarından, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Market’inden, Kent Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş.’ye ait Milka markalı çikolata veya bisküvi ürünlerinden tek seferde 12 TL ve katları tutarında (her 12 TL için bir çekiliş hakkı) satın alan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Migros Kart, Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşterilere çekilişe katılım hakkı verilecek şekilde sürdürülecektir.
 • Talihliler, 16.04.2019 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD.ŞTİ. (toplantı salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. 16/1 K8 Zincirlikuyu/ İstanbul adresinde saat 10:00’da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.
 • İkramiye olarak, 5 kişi, 5.900.00 TL değerinde ULUDAĞ SEYAHATİ (22 - 24 Kasım 2019 tarihleri arasında, 5* Ağaoğlu My Resort Oteli’nde (Her şey Dahil) 2 kişilik Standart Odada, 2 gece 3 gün konaklama ve İstanbul dışından gelecekler için gidiş + dönüş ekonomi sınıf uçak bileti ve/veya otobüs seyahatiyle otele transfer, İstanbul’dan gelecekler için otobüs seyahatiyle otele transfer sağlanacaktır.Seyahat talihli dahil çift kişiliktir. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez.) kazanacaktır.
 • Kazanan talihliler 19.04.2019 tarihli Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır.
 • Kampanya yalnızca Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahiplerine yöneliktir.
 • Ad, soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Pro Kart, Koç Ailem, Money&More, Servis Kart, Positive Kart) sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakkı iptal edilecektir.
 • Kart bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Migros Ticaret A.Ş., Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizm. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
   


Huawei Mate 20 Lite Cep Telefonu Money Kampanyası
 
 

Huawei Mate 20 Lite Cep Telefonu Money Kampanyası

 • 14 Şubat - 13 Mart 2019 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten kayıtlı Money özellikli kartlar Huawei Mate 20 Lite Cep Telefonu alışverişine 50 Money hediye edilecektir.
 • Kazanılan Money’ler 2 iş günü içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2019’a kadar Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migros Jet mağazalarında ve Sanal Market’te kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir.
 • Money özellikli Yat Kart ve Otel Restoran Kartlarında geçerli değildir.
 • Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır.
 • Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Kart’lar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya sadece Migros Mobil uygulamasından kayıt yapılabilir.
   


Finish Çekiliş Kampanyası
 
 

Finish Çekiliş Kampanyası

 • Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 05.02.2019 tarihli ve E.1340 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
 • 14.02.2019 (Saat: 09:00)-27.02.2019 (Saat: 22:00) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazaları’ndan veya Sanal Market’ten Finish markalı ürünlerden tek seferde 60 TL ve katları tutarında (Her 60 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahibi müşteriler kampanyaya katılacaklardır.
 • Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 30 kişi Arçelik 6355 Bulaşık Makinesi(Birim fiyatı:2.222,00 TL), 15 kişi tek kişilik Kadın dizisi ziyareti; (10.05.2019 tarihinde gerçekleştirilecek olup, talihlinin bulunduğu ile en yakın havalimanından İstanbul'a gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, Havaalanı-Kadın dizi seti-havaalanı transferleri dahildir.) (birim fiyatı: 477,90 TL) ikramiyesi kazanacaktır.
 • Çekiliş 14.03.2019 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğluİstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
 • Kazanan talihliler 20.03.2019 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.
 • Asil talihliler 04.04.2019 yedek talihliler 19.04.2019 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.
 • Kampanya Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli kart sahibi müşterilere yöneliktir.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Bu çekilişe Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. ve Tic. A.Ş., U2 Tanıtım ve Migros Ticaret A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.
 • KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
 • Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
   


Ferrero Çekiliş Kampanyası
 
 

Ferrero Çekiliş Kampanyası

 • Bu kampanya Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri San. ve Dış Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 18.01.2019 tarihli ve 24951361-255.01.02/E.753 sayılı izni ile 01.02.2019 (09:00) - 14.02.2019 (22:00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
 • Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan veya Sanal Market’ten tek seferde 30 TL ve katları tutarında (her 30 TL için 1 çekiliş hakkı) Ferrero Rocher veya Raffaello alışverişi yapan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşteriler satın alma esnasında kartı ibraz etmekle, başkaca bir bildirime gerek kalmaksızın kampanyaya otomatik olarak katılacaklardır.
 • Ad, soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Çekilişte 3 kişi 1.987 € değerinde çift kişilik İtalya Venedik seyahati (26.04.2019-28.04.2019 tarihleri arasında 2 gece 3 gün çift kişilik İtalya Venedik seyahati, 4*’lı otelde oda kahvaltı konaklama, İstanbul/İtalya /İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti, havalimanı/otel/havalimanı transferleri, yarım gün şehir turu dahildir. Seyahat ikramiyesi İstanbul Havaalanı’nda başlar ve biter. İstanbul Havaalanı’na kadar olan ulaşım masrafları vize ve pasaport işlemleri, yurt dışı çıkış harcı, yurt dışı seyahat sağlık sigortası ve şahsi harcamalar talihliye aittir. Talihlinin ve yanında getireceği kişilerin başına gelebilecek herhangi bir olaydan veya ilgili konsolosluğun talihlilere ve yanında getireceği kişilere vize vermemesinden düzenleyici sorumlu tutulamaz. Seyahat ikramiyesi talihli dışında başkası tarafından kullanılamaz, nakde çevrilemez ve devredilemez.) ikramiyesi kazanacaktır.
 • Çekiliş 05.03.2019 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda gerçekleştirilecektir.
 • Kazanan talihliler 07.03.2019 tarihli Birgün Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
 • Bu çekilişe Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri San. ve Dış Tic. A.Ş., Migros Ticaret A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • Kart üyelik bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
 • Ayrıntılı bilgi için 0212 266 54 04 no’lu Markera Kampanya Danışma Hattı’na ulaşabilirsiniz.
 • Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
   


Money Bonus Elektronik Kampanyası
 
 

Money Bonus Elektronik Kampanyası

 • 31 Ocak 2019 – 1 Ocak 2020 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Bonus kredi kartı ile yapılacak tek seferde 1000 TL ve üzeri Elektronik alışverişlerinde 100 TL indirim verilecektir.
 • Kampanya kapsamında yapılması gereken alışverişlerde kasa işlemine Money Bonus kredi kartı ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
 • Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 iş günü içerisinde Money Bonus kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır.
 • Detaylar moneyclubkart.com ve moneybonus.com.tr’de yer almaktadır.